خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

جزئیات و زمان شروع فصل ۵ وارزون Call Of Duty: Warzone

جزئیات و زمان شروع فصل 5 وارزون Call Of Duty: Warzone
جزئیات و زمان شروع فصل 5 وارزون Call Of Duty: Warzone

سرانجام فصل ۵ کالاف دیوتی وارزون در ۲۴ آگوست منتشر شد. در این هفته شاهد دو بروزرسانی (و البته فصل آخر) برای Vanguard و Warzone خواهیم بود. همانطور که در نوت پچ‌های این بازی محبوب آمده است باید انتظار مودهای جدید، سلاح‌ها و موارد دیگر را داشته باشیم. اگر از طرفداران بازی جذاب کالاف دیوتی هستید در ادامه‌ی این مطلب از بخش اخبار گیم، با انارگیفت همراه ما باشید، تا از جزئیات و زمان شروع فصل ۵ وارزون Call Of Duty: Warzone مطلع شوید.

زمان انتشار فصل ۵ کالاف دیوتی وارزون

با توجه به این‌که دانلود فصل ۵ Vanguard پیش از این وجود داشت، همگی در انتظار زمان عرضه Warzone بودند. سرانجام Raven Software به قول خود عمل کرده و بروز رسانی فصل ۵ را در ساعت ۵ صبح ۲۴ آگوست منتشر کرد.

در فصل ۵ کالاف دیوتی باید انتظار چه چیزهایی را داشته باشیم؟

جزئیات فصل 5 وارزون
جزئیات فصل ۵ وارزون

ونگارد در فصل ۵ محیط جنگ جهانی دوم را کنار خواهد گذاشت، تا آنتاگونیست‌های Call of Duty از دوره‌های مختلف باز گردند و شاهد ایونت Heroes vs. Villains باشند.

همان‌طور که پیش از این در تریلر فصل ۵ مشاهده کردیم، در این فصل یک تیم آدم‌های بد، متشکل از Raul Menendez از بلک اوپس ۲، خالد الاسد از Modern Warfare از سال ۲۰۰۷، گابریل تی رورک از Call of Duty: Ghosts و Zhen-Zhen از سری بلک اوپس وجود دارند. همه‌ی این شخصیت‌ها بسته‌های اپراتور را در فصل ۵ دریافت خواهند کرد.

در فصل ۵ شاهد یک بتل‌پس جدید برای Vanguard و Warzone خواهیم بود بعلاوه اضافه شدن ۵ سلاح جدید. رود مپ فصل جدید نیز همکاری Call of Duty با آکادمی Umbrella Academy را تایید می‌کند.

Warzone

در Warzone شاهد دور شدن تمرکز از نقشه‌های کوچک‌تر و توجه بیشتر به منطقه‌ی Caldera در جزیره‌ای با فعالیت‌های آتشفشانی هستیم.

جزئیات فصل 5 وارزون
جزئیات فصل ۵ وارزون

LTM و ایونت جدید برای Caldera

فصل ۵ مود Operation: Last Call با زمان محدود را، برای Caldera معرفی می‌کند. که از مود مولتی پلیر Search and Destroy الهام گرفته شده است. بازیکنان می‌توانند با خنثی کردن بمب‌های کاشته شده در اطراف جزیره، از جزیره دفاع کنند یا با انفجار مواد منفجره در مکان‌های معین، جزیره را خراب کنند.

علاوه بر این‌ها یک ایونت اجتماعی بنام Heroes vs. Villains وجود خواهد داشت که بازیکنان باید یک طرف را انتخاب کرده و در مودهای بازی توکن‌های مخصوص Villains یا Heroes را بدست آورده و جمع‌آوری کنند. توکن‌‌ها را می‌توانید با از بین بردن مخالفان یا جعبه‌های آذوقه بدست بیاورید. در پایان ایونت سلاح منحصر به فرد تیم برنده بعنوان جایزه به همه اهدا می‌شود. اقلام آرایشی جانبی نیز بصورت جائزه در طول این ایونت وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را بدست بیاورید.

گولاگ جدید، تغییرات POI و ویژگی‌های اضافه شده

تغییرات گولاگ جدید در فصل 5 وارزون
تغییرات گولاگ جدید در فصل ۵ وارزون

قله‌ی Caldera در حال فوران است و بعد از فوران شاهد ایجاد تغییراتی در داخل و اطراف این نقطه خواهیم بود. نقشه جدید دورنمای تغییراتی را که حاصل گدازه‌های جاری و سنگ‌های مذاب است، نشان می دهد. طراحی جدید گولاگ یا همان زندان بازی برای فصل ۵، به شکل یک گودال بزرگ آتشفشانی است که با الهام از نقشه‌ای بنام Rush توصیف شده است. بر اساس تصویری که Activision به اشتراک گذاشته است بار دیگر زندان جدیدی وجود خواهد داشت تا بازیکنان بعد از مرگ شانسی دوباره برای بازگشت به میدان نبرد داشته باشند.

در فصل جدید ویژگی‌ها و تجهیزات جدیدی با جعبه‌های آذوقه شخصی، جعبه‌های آذوقه UAV ،Rage Serum و Doomsday Stations به Caldera اضافه خواهد شد.

Vanguard

بخش مولتی پلیر

Warzone مانند بروزرسانی‌های فصلی اخیر، همه‌ی LTMها و ایونت‌های هیجان‌انگیز جدید را دریافت می‌کند. در حالی‌که محتوای جدید فصل ۵ Vanguard تنها به دو نقشه محدود شده است. Beheaded بعنوان نقشه‌ای که هنگام پرتاب می‌رسد و به شکل یک محیط کوچک جنگ‌زده در میدان تایمز توصیف شده است و برای اقدامات سریع بکار می‌آید. از طرفی Fortress نقشه‌ی پایانی ونگارد خواهد بود که در اواخر فصل خواهد رسید و یک نقشه‌ی مدیترانه‌ای با اندازه متوسط است.

زامبی‌ها

زامبی ها در فصل 5 ونگارد
زامبی ها در فصل ۵ ونگارد

بخش زامبی بازی ونگارد به مرور زمان و اضافه شدن محتوای جدید و جذاب بدون شک یکی از سرگرم‌‌کننده‌ترین بخش‌های این بازی است. از زمان راه‌اندازی خط داستانی Dark Aether زامبی‌ها بر روی اپراتورهای پیشتاز که با پروفسور کرافت و دیگران کار می‌کنند، متمرکز بودند و بیشتر به دنبال این بودند تا با استفاده از قدرت Kortifex در برابر ارتشی از مردگان برای پیروزی در جنگ جهانی دوم مقابله کنند.

در فصل ۵ بازیکنان در نهایت با Kortifex مبارزه خواهند کرد و امیدواریم پلن Von List را متوقف کنند. محتویات جدیدی که به بازی اضافه شده‌اند در بخش زامبی‌ها نیز قابل استفاده می‌باشند. از جمله پرک جدید Death Perception ،Tesla Storm و Field Upgrades که برای استفاده از این قابلیت‌ها باید با کریستال‌هایی که در بازی بدست می‌آورید، این قابلیت‌ها را آپ‌گرید کنید. با توجه به این‌که سال محتوای Vanguard به سرعت به پایان می‌رسد از این پس باید به انتظار انتشار Call of Duty: Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر بنشینیم. اگر کنجکاو هستید تا زودتر از جزئیات مدرن وارفار ۲ مطلع شوید، حتما مقاله مربوطه به آن را در انارگیفت مطالعه کنید.

علاوه بر این اکتیویژن اعلام کرده است که در ایونت Call of Duty Next بازی مولتی پلیر Modern Warfare 2 را به نمایش گذاشته و به بررسی جزئیات Warzone 2 و Warzone Mobile می‌پردازد.