خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

اشتراک آمازون پرایم گیمینگ چیست؟

اشتراک آمازون پرایم گیمینگ

در این مطلب از وبلاگ انارگیفت، اشتراک آمازون پرایم گیمینگ که به محبوبیت زیادی دسته یافته است را به شما معرفی می کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.

کمپانی آمازون مزایای زیادی را برای اشتراک پرایم خود در نظر گرفته است که شامل ارسال یک روزه خرید ها از آمازون و دسترسی به سرویس تلویزیون آن است. اما بسیاری از کاربران اطلاعات چندانی در مورد اشتراک آمازون پرایم گیمینگ ندارند و یا کلاً از وجود چنین سرویسی بی اطلاع هستند.

اشتراک آمازون پرایم گیمینگ چیست؟ چه مزایای با خرید آن در اختیار شما قرار می گیرد؟ در ادامه هر آن چه باید بدانید را با شما به اشتراک می گذاریم.

آمازون پرایم گیمینگ سرویسی عالی است که مزایایی متعدد را بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی در کنار اشتراک استاندارد آمازون پرایم در اختیار گیمر ها قرار می دهد. آمازون پرایم گیمینگ گلچینی جدید از بازی های رایگان کامپیوتر را هر ماه (مشابه اشتراک پلی استیشن پلاس و ایکس باکس لایو گلد) برای کاربران فراهم می کند. از گذشته تا به حال، این سرویس بازی هایی مثل Mass Effect Legendary Edition و StarCraft: Remastered را به صورت رایگان ارائه داده است.

هر بازی را میتوان دانلود کرد و برای همیشه نگه داشت. اما، هر بازی را می توان در بازه زمانی مشخصی دریافت کرد و حتماً باید آن را در همان ماه تعیین شده دانلود کرد. کاربران نمی توانند بازی های رایگان ماه های گذشته را دریافت کنند.

اشتراک آمازون پرایم گیمینگ

همچنین، آمازون محتوای درون بازی رایگان مثل بسته های الحاقی و یا loot را هم به کاربران هدیه می دهد. در حال حاضر آمازون محتوایی رایگان برای بازی های Pokémon Go ،FIFA 22 ،Call of Duty Warzone ،Apex Legends ،Destiny 2 ،Fall Guys و موارد دیگری را برای گیمر ها فراهم کرده است. این محتوا می تواند شامل اسلحه، کاراکتر، اسکین، آپگرید و بسیاری آیتم های دیگر باشد و بستگی به خود بازی دارد.

اما شما برای این سرویس عالی لازم نیست هیچ هزینه ای را به صورت مجزا پرداخت کنید و با خرید اشتراک عادی آمازون پرایم آن را به صورت رایگان دریافت می کنید. آمازون فقط در جهت جذب مخاطبان و کاربران بیشتر به سرویس اصلی خود یعنی پرایم این کار را انجام داده است. البته آمازون اخیراً اعلام کرده است که از ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲ هزینه اشتراک به ۸.۹۹ پوند در سال افزایش خواهد یافت.

اگر همین حالا اشتراک را خریداری کنید، تا تاریخ ۱۵ سپتامبر باید به صورت ماهانه ۷.۹۹ پوند پرداخت نمایید.