خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

 طرفداران زمان زیادی در انتظار مولتی پلیر کالاف دیوتی مدرن وارفار ۲ خواهند ماند

مولتی پلیر کالاف دیوتی مدرن وارفار 2
مولتی پلیر کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

بر اساس شایعاتی از یک منبع معتبر، ممکن است طرفداران مولتی پلیر کالاف دیوتی مدرن وارفار ۲ بیش از اندازه منتظر دریافت این بازی بمانند. همانطور که دیدیم در سال‌های گذشته Activision بیش از حد معمول طرفداران را در انتظار بازی بعدی Call of Duty می‌گذاشت، احتمالا به این دلیل که توجهات را از محصول فعلی دور نکند. اما امسال این عادت خود را کنار گذاشته و Call of Duty: Modern Warfare 2 را ماه‌ها زودتر از Black Ops Cold War و Vanguard معرفی کرد. از زمان معرفی تا کنون طرفداران کالاف دیوتی کمپین Modern Warfare 2 و موارد دیگر را دیده‌اند و به نظر می‌رسد که برای نمایش این مولتی پلیر بیشتر از آنچه باید انتظار خواهند کشید.

مولتی پلیر کالاف دیوتی مدرن وارفار 2
مولتی پلیر کالاف دیوتی مدرن وارفار ۲

شایعات قبلی حاکی از آن بود که رونمایی از مولتی پلیر Call of Duty: Modern Warfare 2 پیش از این صورت گیرد. در حالی‌که برخی دیگر گفته بودند این بازی چند نفره قرار است در ماه اگوست رونمایی شود. با این حال یکی از افشاگران معروف بنام “تام هندرسون” که برای Try Hard Guides می‌نویسد، گفته است که رونمایی از بازی مولتی پلیر Call of Duty: Modern Warfare 2 در اوایل سپتامبر اتفاق می‌افتد و به زودی نسخه‌ بتای آن را دریافت خواهد کرد.

“هندرسون” خاطرنشان کرد که نحوه و زمان رونمایی از این سری بازی کالاف دیوتی با روش اکتیویژن برای دو بازی آخر آن مطابقت دارد. زیرا Activision تا سپتامبر منتظر ماند تا از دو بازی Black Ops Cold War و Vanguard پرده‌برداری کند. “هندرسون” معتقد است که نسخه‌ی بتا نیز در اواسط سپتامبر، اندکی بعد از رونمایی ارائه خواهد شد.

به غیر از اندرسون ، افشاگران اطلاعاتی دیگری نیز زمان انتشار نسخه‌ی بتای Modern Warfare 2 را زمانی در ماه سپتامبر اعلام کردند. افشاگر دیگری از آمازون اعلام می‌کندکه نسخه‌ی بتای مولتی پلیر Modern Warfare 2 در ماه آگوست ارائه می‌شود. در کل به نظر می‌رسد که طرفداران نباید زمانی زودتر از این‌ها انتظار دریافت بازی را داشته باشند.

مولتی پلیر کالاف دیوتی مدرن وارفار 2
مولتی پلیر کالاف دیوتی مدرن وارفار ۲

هر زمان که نسخه‌ی بتای چندنفره Modern Warfare 2 منتشر شود طرفدران می‌توانند روی دسترسی زودهنگام برای گیمرهای پلی استیشن حساب کنند. حتی اگر مایکروسافت در حال خرید Activision ناشر کالاف دیوتی است، معاملات با پلی استیشن همچنان به قوت خود باقی است. از جمله انحصار زمانی برای برخی از محتوای کالاف دیوتی از جمله نسخه‌ی بتای آن.

از الان نمی‌توانیم در‌باره‌ی محتوای نسخه‌ی بتای Modern Warfare 2 چیزی بگوییم. اطلاعات زیادی در مورد نقشه‌های مولتی پلیر Modern Warfare 2 و موارد مرتبط با آن درز کرده است که به طرفداران ایده‌های خوبی درباره انتظار از محصول نهایی می‌دهد. اما با قطعیت نمی‌توان گفت که کدامیک از این نقشه‌ها در نسخه‌ بتا نمایش داده می‌شود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر برای کنسول های PC ،PS4،PS5 ،Xbox One و Xbox Series X عرضه خواهد شد همچنین با خرید گیفت کارت پلی استیشن و خرید گیفت کارت ایکس باکس میتوانید از این بازی نهایت لذت را ببرید