خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

یکی از کاربران ماد گربه واقعی خود را به بازی Stray اضافه کرده است!

بازی Stray

بازی stray یکی از محبوب ترین بازی های جدید در سرتاسر جهان است و سر و صدای زیادی به پا کرده است. حال خبری منتشر شده که یکی از بازیکنان توانسته بازی Stray را ماد کند و گربه واقعی خود را به آن اضافه کند.

بازی جدید استودیو Annapurna Interactive خیلی سریع توانسته نظر مثبت کاربران را جلب کند و محبوبیت آن تا حدی است که یکی از بازیکنان ماد گربه واقعی خود را خلق کرده است.

Stray به دلیل روایت داستان خاص، ایده و فضای جذاب بااستقبال بی نظیری روبرو شده است و بازیکنان در آن نقش یک گربه ولگرد را ایفا می کنند که باید در شهری مملو از انواع و اقسام ماشین و ربات زنده بماند. این بازی هفته گذشته منتشر شد و در چشم بر هم زدن، رکورد بازیکنان فعال استودیو سازنده در سرویس استیم با بیش از ۶۲ هزار بازیکن را شکست.

Stray برای اولین بار در سال ۲۰۲۲ معرفی شد و گیمرهایی که به بازی در نقش گربه علاقه دارند را هیجان زده کرد. پس از انتشار، این اثر به خاطر ساختار خاص، گیم پلی جالب، موسیقی متن، طراحی و بسیاری ویژگی های دیگر مورد تحسین قرار گرفت اما برخی از بازیکنان از کوتاه بودن آن ابراز نارضایتی کردند. بازی stray را می توان تقریباً در ۸ ساعت به اتمام رساند.

علی رغم این که فقط یک هفته از انتشار آن گذشته، بازی Stray ماد های مختلفی هم دریافت کرده است و هر کدام از آن ها به شکلی شگفت انگیز این بازی را هیجان انگیز تر کرده اند. یک ماد ساخته شده است که گربه بازی را به گارفیلد تبدیل می کند و یک ماد دیگر Stray را شبیه به بازی Heavy Rain می کند. یکی از کاربران ردیت به نام MrBoptix مجموعه از تصاویر را با سایرین به اشتراک گذاشت که ماد جالب او را نشان می دادند. تصاویر گربه واقعی کاربر در بازی Stray و تصویر او در دنیای واقعی را نشان می دهد که تقریباً با هم یکسان هستند و یک سری جزییات خیلی کوچک بین آن دو فرق می کند.

بازی Stray

همان طور که پیش‌بینی می شد، این پست خیلی سریع بازخوردهای زیادی داشت و همه به آن واکنش مثبتی نشان دادند. اکثر کاربران از خلاقیت و مهارت این بازیکن در طراحی شگفت زده بودند و می خواستند از نحوه انجام این کار باخبر شوند. حتی برخی از کاربران می خواستند MrBoptix را استخدام کنند تا گربه های سفارشی برای بازی Stray طراحی کند. در همین حین بسیاری از بازیکنان هم از سازندگان خواستند تا امکان اضافه کردن گربه های شخصی سازی شده را به بازی اضافه کنند تا بازیکنان بتوانند با گربه مورد علاقه خود بازی کنند.

بسیاری از طرفداران این بازی را به خاطر مدت زمان کم، خیلی سریع تمام کرده اند و به ساخت دنباله ای برای آن امیدوار هستند. در سوی دیگر، بسیاری منتظر عرضه محتوای بیشتر و قابل دانلود هستند تا محتوای بیشتری در اختیار داشته باشند اما تا کنون هیچ اطلاعیه رسمی در این مورد منتشر نشده است. همان طور که محبوبیت بازی افزایش می یابد، قطعاً ماد های بیشتری هم برای آن ساخته خواهد شد.

بازی Stray برای کامپیوتر، PS4 و PS5 عرضه شده است که با خرید گیفت کارت پلی استیشن میتوانید از تمام آپشن های بازی استفاده کنید