فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

فیلم کاپیتان آمریکا جدید و معرفی سم ویلسون به عنوان قهرمان داستان

فیلم کاپیتان آمریکا جدید

کمپانی مارول تایید کرد که در فیلم کاپیتان آمریکا جدید به نام Captain America: New World Order، سم ویلسون با بازی آنتونی مکی همان قهرمان اصلی یا کاپیتان آمریکا خواهد بود.

اخبار و اطلاعیه های بسیاری از مراسم کامیک کان امسال منتشر شده است و یکی از مهم ترین این اخبار، تایید این است که سم ویلسون با بازی انتونی مکی در اصل همان کاپیتان آمریکا جدید است و در آینده و فیلم های کاپیتان آمریکا جدید همان کاراکتر محبوب خواهد بود. جولیوس اوناه کارگردانی ماجراجویی سم ویلسون در نقش کاپیتان آمریکا را بر عهده خواهد داشت. مالکولم و دالان موسون که فیلم Falcon and Winter Soldier را در کارنامه دارند نیز نویسندگان این فیلم هستند. فیلم کاپیتان آمریکا جزو آخرین آثار فاز پنجم جهان سینمایی مارول است.

جزئیات داستان فیلم هنوز مشخص نیست اما می توان انتظار هر چیزی را از آن داشت. با توجه به نام فیلم که New World Order یا نظم نوین جهانی می باشد، می توان انتظار مبارزه سم ویلسون با سازمانی مخوف و بسیار قدرت مند داشت که قصد دارد تا جهان را تحت سلطه خود در آورد.

همچنین طبق صحبت های کاپیتان آمریکای قبلی یعنی کریس ایوانز در فضای مجازی، معلوم شد که سم ویلسون قطعاً نقش کاپیتان را خواهد داشت و خبری از بازگشت استیو راجرز نیست. در سریال The Falcon and Winter Soldier آشکار بود که سم رسماً کاپیتان آمریکا نام خواهد گرفت.