خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

اضافه شدن ۱۰ اسکین اتک‌آن تایتان به Dead by Daylight

اضافه شدن 10 اسکین اتک‌آن تایتان به Dead by Daylight
اضافه شدن 10 اسکین اتک‌آن تایتان به Dead by Daylight

Dead by Daylight مجموعه‌ی Attack on Titan را با بیش از ۱۰ اسکین جدید و جذابیت‌هایی بر اساس انیمه‌ی محبوب آن منتشر کرد. همیشه کراس اوورهای انیمه یک روند اصلی برای شکل‌گیری بزرگ‌ترین عناوین آنلاین بازی‌ها بودند و محتواهای زیادی با مضمون انیمه‌ها منتشر شده است. فورتنایت پیش از این همکاری‌هایی با فرنچایزهایی مانند Naruto داشت و حتی Apex Legends شرکت EA نیز با Gaiden Event خود به آن پیوسته بود. به دنبال محبوبیت همیشگی انیمه و شکل‌گیری بازی‌هایی با مزمون انیمه، می‌بینیم که در Dead by Daylight نیز انیمه و بازی دست در دست هم، همراه شده‌اند و ۱۰ اسکین اتک‌آن تایتان به Dead by Daylight افزوده شده است.

Dead by Daylight هیچ وقت با کراس اوورهایی با فرنچایزهای مختلف غریبه نبوده است. گرچه Behaviour Interactive اغلب به رسانه‌هایی با تم ترسناک می‌چسبد. این‌بار نیز بازی نامتقارنی که مجموعه‌ای از همکاری‌های مختلف با  فیلم‌هایی مانند The Ring و Saw و دیگر بازی‌های ترسناک مانند Resident Evil دارد، را معرفی کرده است.

اسکین اتک‌آن تایتان
اضافه شدن ۱۰ اسکین اتک‌آن تایتان به Dead by Daylight

علاوه بر این‌ها پیش از این Behaviour Interactive از طرفداران در فرنچایزهای مختلف برای حضور در کراس اوورهای مختلف نظرسنجی کرده بود که طبق آمار Scooby Doo و Death Note جز محبوب‌ترین آثار ارسالی بودند. حال در جدیدترین کراس اوور Dead by Dayligh شاهد معرفی Attack on Titan به بازی خواهیم بود.

تریلر جدیدی که توسط کانال رسمی یوتیوب Dead by Daylight منتشر شده است، Attack on Titan Collection را با اسکین‌های جدید و مختلفی بر اساس این انیمه محبوب نشان می‌دهد. بازیکنان می‌توانند ۱۰ اسکین مختلف با ۸ اسکین برای بازماندگان بر اساس بازی Attack on Titan، با حضور Eren و Misaka و دیگران به همراه اسکین‌های قاتل Titan برای The Oni و The Spirit انتخاب کنند.

Rose Li مدیر محصولات Behaviour Interactive در وبسایت رسمی‌شان توضیح می‌دهد که چگونه بازماندگان با شخصیت اتک آن تایتان مطابقت دارند. به گفته‌ی Li هر اسکین بر اساس احساسات و ارزش‌های بازماندگان طراحی شده است. اسکین‌های قاتل تایتان نیز اشاراتی به تحولات اصلی داستان حمله به تایتان داشته است.

جدیدترین همکاری Dead by Daylight با Attack on Titan در حالی صورت می‌گیرد که این بازی در طول هفتمین سال زندگی‌اش چیزهای با ارزش و زیادی را برای طرفدارانش به جا گذاشته است. Behaviour Interactive در ماه گذشته نقشه‌ی راه سال هفتم را همراه با فصل دوم Resident Evil، به همراه قاتلان و بازماندگان و موارد بیشتری که در طول سال اضافه خواهند شد، فاش کرد. همچنین تغییراتی را در جهت بهبود کیفیت زندگی نشان داد که با بازسازی سیستم‌های پیشرفت و اعتبار بازی و بروزرسانی بصری در منوی اصلی برنامه‌ریزی شده و در طول سال انجام می‌شود.

در حال حاضر Dead by Daylight برای بازی در PC،PS4 ،PS5 ،Stadia ،Switch ،Xbox One ،Xbox Series X/S و گوشی‌های موبایل در دسترس است.