خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

رونمایی از اسکین جدید فال گایز در رویداد The Idol Games

اسکین جدید فال گایز

آخرین اخبار بازی و کنسول حاکی از آن است که جدیدترین رویداد بازی فال گایز که با نام The Idol Games شناخته می‌شود، به بازیکنان ( پلی استیشن و ایکس باکس و دیگر کنسول ها ) این شانس را می‌دهد تا اسکین جدید فال گایز را به صورت رایگان به دست آورند، اما تنها در صورتی که مهارت کافی برای تکمیل چالش‌های لازم را داشته باشند. فال گایز از زمان عرضه رایگان این بازی در ماه ژوئن فید ثابتی از رویدادهای متفاوت با پاداش‌های رایگان را ارائه کرده است و اکنون به نظر می‌رسد که رویداد The Idol Games دربردارنده‌ی سخت‌ترین بازی‌ها است.

رویداد The Idol Games با یک پلی لیست به نام Ring Hexathlon نیز همراه شده است که دارای سه راند پشت سر هم Hex-A-Ring می‌باشد که معمولاً دور نهایی است.بازیکنان باید حداقل چهار برد در پلی لیست‌های مختلف کسب کنند.

چالش‌ها و جوایز رویداد The Idol Games

در رویداد The Idol Games، بازیکنان باید حداقل ۱۰۰۰ امتیاز کسب کنند. در مجموع ۱۰ چالش وجود دارد که هر کدام ۱۰۰ امتیاز دارد، بنابراین بازیکنان باید تمام چالش‌ها را تکمیل کنند.

این چالش‌ها عبارتند از:

 1. بازی Any Round را در Ring Hexathlon بازی کنید
 2. در Hexathlon به قهرمانی دست پیدا کنید
 3. در چالش Squads Show به راند سوم برسید
 4. در Squads Show به راند نهایی برسید
 5. در Squads Show به قهرمانی دست پیدا کنید
 6. در چالش Duos Show به راند سوم برسید
 7. در Duos Show به قهرمانی دست پیدا کنید
 8. در چالش Solo Show به راند چهارم برسید
 9. در Solo Show به راند نهایی برسید
 10. در Solo Show به قهرمانی دست پیدا کنید

همان طور که ذکر شد در این رویداد ده چالش وجود دارد، اما اگر بتوانید در یکی از چهار پلی لیست برنده شوید، چالش‌های دیگر را در همان دور کامل خواهید کرد. جوایز تکمیل این چالش‌ها شامل یک لباس انحصاری است.

اسکین جدید فال گایز

جوایز پشت سر گذاشتن چالش‌های The Idol Games عبارتند از:

 1. نام مستعار – ۲۰۰ امتیاز
 2. ۲۰۰ تمجید – ۳۰۰ امتیاز
 3. پلاک اسم ورزشکار – ۵۰۰ امتیاز
 4. لباس Crown (پایین) – ۸۰۰ امتیاز
 5. لباس Crown (بالا) – ۱۰۰۰ امتیاز

همزمان با رویداد The Idol Games، شاهد کراس اور بازی بتل رویال Fall Guys با Pusheen نیز هستیم، گربه‌ی محبوب اینترنتی که بیشتر به دلیل حضور در وب کمیک‌ها شناخته شده است. از ۱۴ تا ۱۸ ژوئیه، اسکین جدید فال گایز شامل لباس‌های Pusheen و Super Pusheenicorn با قیمت ۸۰۰ شو-باکس (تقریباً برابر با ۸ دلار) در فروشگاه در دسترس خواهند بود. همچنین یک شکلک با قیمت ۴۰۰ شو-باکس و یک بسته حاوی هر دو لباس، یک پلاک نام و یک نام مستعار به ازای پرداخت ۱۶۰۰ شو-باکس موجود خواهد بود.