فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

حضور کریس همسورث در نقش ثور ممکن بود رخ ندهد!

کریس همسورث در نقش ثور

طبق مصاحبه ای جدید، حضور کریس همسورث در نقش ثور ممکن بود هیچگاه رخ ندهد زیرا برادر کوچک‌تر او، لیام، در تست بازیگری این نقش عملکرد خوبی داشته اما به دلیل ظاهر جوان از او صرف نظر شده است. در این مطلب از بخش اخبار فیلم و سریال وبلاگ انارگیفت، نکات جذاب مصاحبه کریس همسورث به خاطر فیلم جدید ثور را با شما کاربران عزیز به اشتراک می گذاریم. تا انتها با ما همراه باشید.

با این که همه شخصیت ثور را با کریس همسورث می شناسند، از ابتدا قرار نبوده که او نقش این ابرقهرمان را ایفا کند. این بازیگر استرالیایی در مصاحبه ای جدید فاش کرد که تست اولیه بازی در این نقش را خراب کرده است و برادر جوان تر او، لیام، شانس بیشتری برای انتخاب به عنوان ثور داشته است. کریس همسورث در گفتگو با MensXP گفت:« بردادر کوچکم، لیام، تقریباً نقش ثور را به دست آورده بود. او جزو اولین نفراتی بود که تست خوبی داشت و به این کاراکتر خیلی نزدیک شده بود».

این نقش در نهایت به برادر بزرگ تر یعنی کریس رسید که برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ در فیلم ثور حضور یافت و از آن موقع در چندین فیلم از سری Thor و Avengers هنرنمایی کرده است.

دنیل کریگ، جزو آن نفراتی است که به نظر می رسد نقش ثور به او پیشنهاد شده است اما به خاطر تعهد به جیمز باند، این پیشنهاد را قبول نکرده است. دیگر بازیگران از جمله جوئل کینامن، چارلی هونام و الکساندر اسکارسگارد و چندیدن نفر دیگر هم برای کاراکتر ثور، تست دادند.

همسورث در گفتگو با Wired گفته بود که عوامل سازنده پس از اولین تست فیلم ثور ۱۰ سال پیش، با او تماسی نگرفتند و او باور دارد که عملکرد بسیار بدی در این تست داشته است. او اعلام کرد که لیام همسورث خیلی به این نقش نزدیک بوده و در میان پنج نفر نهایی حضور داشته اما به خاطر سن پایین، سازندگان از او صرف نظر کرده اند.

کریس همسورث در نقش ثور

مدیر برنامه لیام، به سازندگان یادآوری کرده که او برادر بزرگ تری دارد و به همین سبب کریس تماسی برای تست دوباره دریافت کرده است. تست بعدی بهتر بوده است و در حقیقت کریس همسورث فاش کرد به خاطر این که برادر کوچک تر او در تست اولیه قبول شده ولی او موفق نبوده، انگیزه ای مضاعف داشته است. او همچنین بین تست های بازیگری نقش ثور، در چندیدن فیلم دیگر حضور داشته که به او کمک کردند تا تجربه و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد و تست دوم را خیلی بهتر پشت سر بگذارد.

لیام هم با این که نتوانست نقش ثور را به دست آورد، در فیلم های بزرگ دیگری مثل سری Hunger Games در نقش کاراکتر گیل حضور داشت.

اما کریس همسورث تنها برادری نیست که نقش ثور را بازی کرده و بزرگ ترین برادر خانواده، لوک، هم در نسخه تئاتر Thor: Love and Thunder ایفای نقش ثور را بر عهده داشته است. در این نسخه مت دیمون در نقش لوکی، سم نیل در نقش اودین و ملیسا مک کارثی در نقش هلا حضور داشتند.

قسمت جدید فیلم ثور در حال حاضر اکران شده است و فروش خیلی خوبی هم به دست آورده. این فیلم در هفته اول اکران بیش از ۳۰۰ میلیون دلار فروش داشت. پس از پایان اکران نسخه بلوری این فیلم از سرویس دیزنی پلاس پخش خواهد شد