خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

برگزاری کنسرت کی پاپ در پابجی موبایل

کنسرت کی پاپ در پابجی موبایل

به تازگی اعلام شده است که تا انتهای ماه میلادی، گروه Blackpink اقدام به برگزاری کنسرت کی پاپ در پابجی موبایل خواهد کرد. این کنسرت مجازی بازگشت این گروه به عرصه موسیقی پس از عرضه آخرین آلبوم در سال ۲۰۲۰ محسوب می شود. در این مطلب از بخش اخبار گیم وبلاگ انارگیفت، اخبار و طالاعات این کنسرت از جمله زمان برگزاری را با شما به اشتراک می گذاریم. تا انتها با ما همراه باشید.

حساب رسمی توییتر پابجی موبایل روز ۱۲ جولای اعلام کرد که بازیکنان انتظار یک کنسرت کی پاپ در پابجی موبایل را داشته باشند و یک سری تاریخ هم برای آن تعیین کرد. بازیکنان آمریکای شمالی و جنوبی می توانند ۲۲-۲۳ و ۲۹-۳۰ جولای در این کنسرت مجازی شرکت کنند. کاربران سایر جهان می توانند این کنسرت را ۲۳-۲۴ و ۳۰-۳۱ جولای تماشا نمایند.

در توییتی دیگر، اعلام شد که در ۱۵ جولای بازیکنان می توانند یک بلیط رایگان را درون بازی دریافت کنند و در ۱۶ جولای می توانند پک کنسرت را دانلود نمایند اما جزییات آیتم های این پک را به اشتراک نگذاشتند.

جزییات مربوط به نحوه برگزاری خود کنسرت هم فاش نشده است و معلوم نیست که شاهد مدل های دیجیتال اعضای این گروه در بازی هستیم یا نه. اما با توجه به این که کمتر از یک ماه تا برگزاری آن مانده، به زودی اطلاعات تکمیلی منتشر خواهد شد.

کنسرت های زنده به بخشی محبوب از بازی های بتل رویال تبدیل شده اند و هنرمندان معروفی مثل تراویس اسکات، آریانا گرانده و مارشملو در بازی فورتنایت کنسرت برگزار کرده اند.