خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

پیدا کردن قبر عجیب در رد دد ۲ توسط بازیکنان

پیدا کردن قبر در رد دد 2 توسط بازیکنان
پیدا کردن قبر در رد دد 2 توسط بازیکنان

یکی از بازیکنان بازی جهان باز Red Dead Redemption 2 به تازگی یک قبر جدید، که یادبودی برای کارگران است را در نزدیکی شهرک پست تجاری Van Horn در Roanoke Ridge پیدا کرد. در ادامه‌‌ی این مطلب از بخش اخبار انارگیفت، با ما همراه باشید تا جزئیاتی از پیدا کردن قبر در رد دد ۲ را برایتان شرح دهیم

از همان زمانی که Rockstar Games بازی ردد دد ۲ را در سال ۲۰۱۸ منتشر کرد، بازیکنان همچنان به کشف جزئیاتی پنهان از بازی و مکان‌هایی که برای چالش خاصی ندارند، اما به درد می‌خورند، ادامه داده‌اند. به تازگی یکی از بازیکنان در این بازی به قبر جدیدی برخورد کرده است که نام چندین کارگر روی آن نوشته شده است.

به تازگی کاربری بنام RPgoddesss تصویری از ماجراجویی خود در Dead Redemption 2 را منتشر کرده است که در آن کنار یک سنگ قبر منحصر به فرد چوبی ۱۱ نام روی آن حک شده است و به نظر می‌آید یک نام دیگر هم وجود دارد که زیر خاک پوشیده شده است. بازیکنان پلی استیشن در Red Dead Redemption 2 مرتبا با جزئیات جالبی در دنیای باز مواجه می‌شوند. مانند صلح‌طلب شدن مهاجمان Lemoyne، نوشیدن جام‌های نامرئی توسط NPCها، یک گوزن بی‌رحم وحشی در Red Dead Online و غیره. اگر چه قبرستان‌‌ها در رد دد ۲ بسیار رایج هستند و حتی برخی از آن‌ها بخشی از کمپین می‌باشند، اما قبر پیدا شده توسط RPgoddesss با یک سنگ قبر نشان داده شده است.

پیدا کردن قبر در رد دد 2 توسط بازیکنان
پیدا کردن قبر در رد دد ۲ توسط بازیکنان

RPgoddesss در Red Dead Redemption 2 با سنگ قبری مواجه شد که نام چندین کارگر روی آن حک شده است که به جای نام با اعداد مشخص می‌شوند. شماره‌های کارگران روی قبر چوبی شامل ۱، ۹، ۶، ۲۶،۲۷، ۵، ۳۳، ۱۹ ،۱۲، ۲۱ و یک عدد که در آخر خوانا نیست، می‌باشد. جالب این‌جاست که کارگر ۹ دوبار در لیست قرار گرفته است. که یکی از آنها خط زده شده و با ۶ جایگزین شده است. این ممکن است نشان دهد که کارگر ۹ تقریبا مرده و یا کارگر ۶ موقتا بعنوان ۶ اشتباه گرفته شده. اطراف این قبر را بوته‌ها و صخره‌هایی احاطه کرده‌اند که از زوایای خاصی محل را مبهم و پنهان می‌کند.

از آنجایی که نام تعداد زیادی از کارگران بروی این قبر حک شده، احتمال می‌رود که بالای یک گور دسته جمعی باشید یا یادبود کارگرانی که در جای دیگر کشته شده‌اند و اجسادشان پیدا نشده است. تاریخ دقیق مرگ آنها ذکر نشده اما آن‌ها بین ماه مه و ژوئیه سال ۱۸۷۸ مرده‌‌اند. یعنی حدود ۲۱ سال قبل از زمان وقوع Red Dead Redemption 2.

بازیکنان Red Dead Redemption 2 که در زیر پست RPgoddess کامنت گذاشته‌اند، حدس زدند که کارگران یا در حین کار بروی خط ریلی که از جهان باز می‌گذرد گم شده‌اند یا در یک معدن فروریخته. در اطراف این منطقه معادن فعال زیادی پراکنده شده است. تعداد کمی از کاربران نیز حدس می زنند که این کارگران ممکن است برده‌هایی در ایالات متحده باشند که تحت فشار زیاد مرده‌اند. بغیر از این نظرات پیرامون کارگران، بسیاری از بازیکنان از داستان‌گویی‌ها‌ی محیطی این‌چنین Rockstar Games در بازی تعریف و تمجید کردند.