فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

اخبار و شایعات درباره بازی جدید مارول و همکاری با الکترونیک آرتز

بازی جدید مارول
بازی جدید مارول

مارول همیشه در حال همکاری با ناشران و توسعه‌دهندگان برتر بازی های پلی استیشن یا ایکس باکس بوده است تا بازی‌های متنوعی بر پایه و اساس The Avengers ،Spider-Man، Guardians of the Galaxy و غیره بسازد. همانطوری که برای مارول همکاری و ساخت طیف متنوعی از ژانرها برای بازی هیجان‌انگیز است، همیشه ژانرهای سنتی مانند بازی‌های مبارزه‌ای وجود دارد که طرفداران دوست دارند مارول به ساخت آنها باز گردد. خبر خوب این است که این آرزو ممکن است برآورده شود. زیرا اخباری فاش شده که نشان می‌دهد که Electronic Arts شریک بازی جدید مارول است.

در هفته گذشته شایعاتی پیرامون همکاری مارول با الکترونیک آرتز برای یک بازی جدید منتشر شد که منبع اصلی آن Shpeshal Nick از XboxEra بود. نیک می‌گوید که مارول در حال همکاری با الکترونیک آرتز در یک بازی جدید مرتبط با یکی از IPهای آن است. با این‌که منبع خبری او خیلی مطمئن نبود، اما به هر حال تصمیم گرفت این خبر را منتشر کند.

با این حال نیک تنها کسی نبود که اخبار مربوط به همکاری مارول و EA را منتشر کرد. Leaker thethiny در توئیتر اعلام کرد که آن‌ها منبع خبری دارند که اعلام کرده، همکاری مارول و الکترونیک آرتز در یک بازی جنگی خواهد بود. آنها اطلاعات بیشتری در این رابطه ارائه نمی‌دهند اما اشاره می‌کنند که این پروژه با پروژه شایعه شده‌ی NetherRealm Marvel ارتباطی ندارد.

چیزی که وضعیت را مرموزتر می‌کند این است که تنها استودیوی داخلی بازی‌های مبارزه‌ای الکترونیک آرتز، تیم EA Sports UFC آن در EA Vancouver است. البته استودیوهای کوچک دیگری هم دارد که بتوانند یک بازی مبارزه‌ای بسازند، اما ممکن است استودیوی دیگری نداشته باشد که آماده ساخت چنین پروژه‌ای باشد. همچنین ممکن است EA بازی مبارزه‌ای یک استودیوی شخص ثالث را منتشر کند، در کل این بدین معنی است که این بازی از یک استودیوی کوچکتر می‌آید.

به سختی می‌توان پیش‌بینی کرد که اطلاعات رسمی در مورد این پروژه چه زمان فاش خواهد شد. هیچ جزئیاتی در مورد وضعیت توسعه‌ی این بازی منتشر نشده است. البته احتمال می‌رود که بازی در مراحل اولیه ساخت باشد. این بدین معنی است که سال‌ها با اشتراک‌گذاری عمومی جزئیات همکاری مارول با EA فاصله خواهیم داشت. البته اعلام این همکاری ممکن است به زودی اعلام شود. تا آن زمان هر خبری در این زمینه بدست آوردیم را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.