فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

اخبار جدیدی از بازی اساسین کرید در مورد اسب‌ ها فاش شد

اخبار جدید بازی اساسین کرید در مورد اسب‌ ها فاش شد
اخبار جدید بازی اساسین کرید در مورد اسب‌ ها فاش شد

یکی از توسعه‌دهندگان عناوین اصلی Assassin’s Creed اعلام کرد که اسب‌ها در ابتدا اسکلت‌های انسان بودند که تیم آنها را به شکل اسب تغییر داد. در ادامه‌ی این مطلب از اخبار گیم انارگیفت همراه ما باشید تا از اخبار جدید بازی اساسین کرید که توسط Ubisoft فاش شد باخبر شوید.

توسعه و تولید بازی هرگز کار آسانی نبوده و نیست. بخصوص برای بازی‌هایی که به دنبال جابه‌جایی مرزها و اتفاقات بزرگ در صنعت گیم هستند. چه از نظر گرافیکی و چه از نظر ایجاد تجربه‌های جدید برای بازیکنان. اساسین کرید یکی از همین مجموعه‌ها بود. بخصوص از همان قسمت‌های اول که تیم‌های Ubisoft در حال کار و ساخت آن بودند. یکی از توسعه‌دهندگان که از اعضای تیم اصلی تولید بازی بود می‌گوید: اسب‌های کنونی بازی از تغییر شکل و چرخاندن اسکلت انسان بوجود آمدند.

Assassin’s Creed اصلی که ابتدا در سال ۲۰۰۷ منتشر شد، یک بازی اکشن و ماجراجویی جهان باز بود، که هم در دوران مدرن و هم در دوران جنگ‌های صلیبی اواخر قرن ۱۲ در سراسر سرزمین‌های مقدس ( شامل اسرائیل و سوریه امروزی ) جریان داشت. در محیط مدرن بازیکنان در نقش دزموند مایلز، متصدی باری بود که توسط Abstergo Industries ربوده شده بود. او وظیفه دارد از دستگاهی بنام Animus برای کشف خاطرات ژنتیکی جد خود استفاده کند. جد او در سومین جنگ صلیبی آلتایلر، یکی از اعضای Assassin Brotherhood است که وظیفه دارد برنامه‌های فرقه‌ی Templar را برای برقراری صلح متوقف کند.

اخبار جدید بازی اساسین کرید
اخبار جدید بازی اساسین کرید

چارلز رندال، توسعه‌دهنده سابق یوبی سافت در مورد چالش‌هایی که تیم یوبی سافت مونترال در طی مراحل کار بروی عنوان جدید با آن مواجه بودند، صحبت کرد. یکی از این چالش‌ها اسب‌های بازی بودند. چیزی که رندال می‌گوید زنجیره‌ای از ابزار بازی بود که در محیط سه بعدی با آن قادر به کار نبودند. در عوض انیماتورها و ریگرهای شگفت‌انگیز بازی، اسکلت انسان را به شکلی چرخاندند که بتوان آن را در موتور بازی رندر کرد.

یکی دیگر از چالش‌های توسعه که رندال به آن اشاره کرد در مورد Malik بود. که به دلیل کمبود بودجه برای ساخت اسکلت آن مشکل داشتند. در مورد Malik تیم با چرخاندن بازوی چپ او به داخل بازوی نداشته‌ی او را ایجاد کردند. چیزی که به گفته‌ی رندال اگر بازیکنان دوربین را به بازوی خود ببندند ممکن است متوجه آن شوند.

به همان اندازه که ایجاد بازوی نداشته‌ی Malik جالب است، روند ساخت اسب‌های Assassin’s Creed نیز شگفت‌انگیز است. همچنین نشان می‌دهد که در هر سطحی از توسعه بازی نیاز به تظبیق و بداهه‌سازی است. چه نسخه‌ای از Assassin’s Creed باشد یا عناوین کوچک‌تری که با بودجه‌های کمتر و تیم کوچک‌تر ساخته شده‌اند. در مورد Assassin’s Creed باید گفت که تعجب آور نیست که این اثر بعنوان پایه‌ای برای ساخت اسب‌ها در بازی‌های آینده تا Assassin’s Creed Valhalla عمل کرد.