خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

کشف فکت جدید و ترسناک راجب رزیدنت اویل ۷

فکت جدید راجب رزیدنت اویل 7

بازیکنان بازی ترسناک و محبوب رزیدنت اویل به تازگی نکته ای جدید را کشف کرده اند. در این مطلب از بخش اخبار گیم وبلاگ انارگیفت، این فکت جدید و ترسناک راجب رزیدنت اویل ۷ را با شما به اشتراک می گذاریم. تا انتها با ما همراه باشید.

پس از سال ۲۰۱۰، کپکام نمی توانست طرفداران را با عرضه بازی های جدید هیجان زده کند و فرنچایز فوق العاده مشهور آن یعنی رزیدنت اویل به عنوانی معمولی و کم مخاطب تبدیل شده بود. با فرا رسیدن سال ۲۰۱۷، بازی رزیدنت اویل ۷ از نظر بسیاری از طرفداران و منتقدین، بازگشت باشکوه این سری به اصول و ریشه های ترسناک بود. این عنوان همچنین زاویه دید اول شخص را هم برای بازیکنان فراهم کرد؛ قابلیتی که در بازی های اکشن سوم شخص مثل رزیدنت اویل ۶ یا Revelations 2 وجود نداشت. این بازی به خاطر ضرباهنگ مناسب و جزییات بالا در لحظات ترسناک هم تحسین شد و شخصیت های اصلی بازی، خانواده بیکر، هم توجه بازیکنان را به خود جلب کرده اند.

خانواده بیکر، شخصیت های بسیار شرور و ترسناکی هستند که در مقابل ایتان وینترز قرار گرفته اند. ایتان برای پیدا کردن همسرش، میا، به این منطقه بازگشته است و حالا خطر بزرگی او را تهدید می کند. خانواده بیکر متشکل است از جک، قاتل سریالی آدم خوار و همسرش مارگارت که می تواند حشرات را کنترل کند، لوکاس با مشکل روانی و برخی شخصیت های دیگر. در کنار این افراد، یک پیرزن بر روی ویلچر هم وجود دارد که به صورت رندوم در طول گیم پلی ظاهر می شود و برای این که بازی را اسپویل نکنیم، فقط می توانیم بگوییم که بخشی مهم از داستان بازی است. حالا یکی از بازیکنان موفق به کشف فکت جدید راجب به رزیدنت اویل ۷ شده است و این پیرزن را در مکانی مخوف یافته است که قبلاً بازیکنان دیگر ندیده بودند.

فکت ترسناک رزیدنت اویل

این مادربزرگ را برای اولین بار در کنار ایتان و زمانی که جلوی میز شام بیدار می شود، می بینیم و هنگامی که ایتان تلاش می کند تا فرار کند، خیلی سریع ناپدید می شود. همان طور که ایتان در عمارت به اکتشاف می پردازد، این پیرزن او را تعقیب خواهد کرد، ناگهان جلوی او پدیدار می شود و بازیکن را درست و حسابی می ترساند! بازیکنان همان طور که در بازی به گشت و گذار می پردازند، در حقیقت می توانند به مناطق اولیه رزیدنت اویل ۷ مثل فضای خزیدن بین دریچه و خشکشویی برگردند.

این مکان را زمانی می توان پیدا کرد که بازیکن معمای تخت خواب و ساعت را تکمیل کند. این معما قبل از روبرو شدن با لوکاس است که در همان بخش های ابتدایی بازی صورت می گیرد. اگر بازیکنان به اندازه کافی به پیرزن نزدیک شوند، می توانند ببینند که چشمان پیرزن آن ها را دنبال می کند و به شکلی ترسناک تر، سر او اصلاً تکان نمی خورد. این پیرزن قطعاً جزو مواردی است که نشان می دهد رزیدنت اویل ۷ پس از حدوداً ۵ سال هنوز هم ترسناک است.

بسیاری از بازیکنان پلی استیشن اعلام کرده اند که این فکت جدید راجب رزیدنت اویل ۷ را زمانی پیدا کرده اند که برای تجربه دوباره گیم پلی به این بازی برگشته اند و آن را بسیار ترسناک و غیر منتظره یافته اند.