فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

سریال خاندان اژدها اسپین آف جدید گیم آف ترونز

نگاهی به سریال خاندان اژدها گیم آف ترونز

سریال خاندان اژدها گیم آف ترونز

سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی رو به پخش در ژانر درام فانتزی است که توسط جرج آر. آر. مارتین و رایان کندال ساخته شده‌ است. این سریال اقتباسی از رمان آتش و خون نوشته مارتین است و اسپین آف سریال محبوب بازی تاج‌ و تخت محسوب می‌شود. داستان سریال ۲۰۰ سال پیش از اتفاقات بازی تاج‌ و تخت رخ می‌دهد و پیش‌زمینه خاندان تارگرین را به تصویر می‌کشد.

HBO با پوستری جدید برای House of the Dragon، پیش درآمد مورد انتظار بازی تاج و تخت، آتش (و خون) را در قلب طرفداران زنده نگه می دارد. پوستر روی میلی آلکاک در نقش رینیرا تارگرین، یکی از اژدها سواران که برای تاج و تخت آهنین در طول جنگ داخلی معروف به رقص اژدها می جنگد، تمرکز دارد.

پوستر رینیرا تارگرین را با لباس قرمز، شنل طلایی و کلاغ نشان می دهد که در میان ده ها شمشیر آهنی پراکنده در یک اتاق ایستاده است. تیغه‌ها اشاره‌ای به تخت آهنین، قوی‌ترین جایگاه تمام وستروس‌ها است که به‌طور سنتی توسط خانواده سلطنتی تارگرین اشغال می‌شد. در پشت Rhaenyra، می‌توانیم یکی از اژدهایان قدرتمندی را ببینیم که توسط تارگریان‌ها برای تحت سلطه درآوردن مردم در وستروس استفاده می‌شود. اولین تریلر پیش درآمد اسپین آف دارای تعداد ناامیدکننده ای از اژدها بود، بنابراین دیدنی است که HBO کمپین بازاریابی خود را بر روی موجودات پوسته پوسته متمرکز می کند، ستارگان واقعی که می خواهیم در آگوست آینده تماشا کنیم.

پوستر خانه اژدها شاهزاده خانم تارگرین میلی الکاک را نشان می دهد

در سری آینده، رینیرا یک اژدها سوار است که باید ثابت کند شایستگی نام تارگرین را دارد فقط به این دلیل که یک زن به دنیا آمده است. متأسفانه، او در وسط یک جنگ داخلی گرفتار خواهد شد که سایر اشراف تارگریان نیز درگیر آن هستند. در خانه اژدها همچنین پدی کانسیداین در نقش شاه ویسریس تارگرین بازی می‌کند، مردی که به دلیل مهربانی‌اش برای حفظ تاج و تخت مشکل دارد. همچنین مت اسمیت در نقش شاهزاده دیمون تارگرین، تارگرینی وحشی که در ردیف بعدی برای تصاحب تاج و تخت است، حضور دارد.

سریال خاندان اژدها گیم آف ترونز

بازیگران خانه اژدها همچنین شامل ایو بست در نقش رینیس تارگرین است. ریس ایفانس در نقش اتو هایتاور، دست پادشاه. اولیویا کوک در نقش دختر اتو؛ استیو توسن در نقش لرد کورلیز ولاریون، “مار دریایی”؛ فابین فرانکل در نقش سر کریستون کول، جنگجوی دورنیش؛ و سونویا میزونو در نقش میساریا، یک خارجی که به متحدی بعید برای تاج و تخت تبدیل می شود. در این سریال همچنین دارسی، بتانی آنتونیا، فیبی کمپل، امیلی کری، هری کولت، رایان کور، تام گلین-کارنی، جفرسون هال، دیوید هوروویچ، ویل جانسون، جان مک میلان، گراهام مک‌تاویش، یوان میچل، تئو نیت،متیو نیدهام، بیل پترسون، فیا سابان، گاوین اسپوکس و ساوانا استین. حضور دارند.

خانه اژدها بر اساس آتش و خون، رمانی پیش درآمد نوشته جورج آر آر مارتین، نویسنده بازی تاج و تخت، ساخته شده است. داستان در مورد جنگ داخلی است که خانواده تارگرین را از هم جدا کرد. این سریال توسط مارتین و نویسنده رایان کوندال ساخته شده است. کوندال به همراه کارگردان میگل ساپوچنیک به عنوان مجری برنامه نیز عمل می کند. این سه تهیه کننده اجرایی در کنار نویسنده سارا هس، کارگردان گرگ یایتانس، جوسلین دیاز، وینس جراردیس و ران اشمیت هستند. از دیگر کارگردانان می توان به کلر کیلنر، گیتا وی پاتل اشاره کرد.

سریال خاندان اژدها گیم آف ترونز در ۲۱ آگوست از شبکه HBO پخش می شود و برای پخش از اشتراک HBO Max در دسترس خواهد بود.