فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

کالاف دیوتی وارزون متقلبان را خلع سلاح می‌کند!

آموزش نحوه گرفتن اسلحه متقلبان کالاف وارزون

آخرین اخبار دنیای بازی و کنسول حاکی از آن است که کمپانی اکتیویژن طی جدیدترین اقدام خود قصد دارد با گرفتن اسلحه متقلبان کالاف دیوتی وارزون از وقوع تقلب در این بازی جلوگیری کند. نرم‌افزار ضد تقلب Call of Duty: Warzone دارای یک تکنیک جدید است که امیدواریم تعداد افراد متقلب در بازی را کاهش دهد و این گونه شما می‌توانید در اواسط بازی اسلحه‌ی متقلبان را بردارید و آن‌ها را از آن خود کنید.

ناشر مجموعه بازی‌های کالاف دیوتی یعنی کمپانی اکتیویژن این هفته در وبلاگ خود پستی را منتشر کرد که در آن به وضعیت فعلی تقلب کنندگان وارزون و سیستم جدید ضد تقلب Ricochet پرداخته شده بود. در این مقاله، توسعه‌دهندگان Ricochet توضیح می‌دهند که مقابله با تقلب در Warzone مانند بازی موش و گربه است چرا که از یک سو راه‌حل‌های زیادی برای مبارزه با تقلب شناسایی و اجرا می‌شوند و از سوی دیگر متقلبان نیز در حال کار بر روی راه‌های جدیدی برای دور زدن آن‌ها و تقلب در بازی هستند.


خرید گیفت کارت ارزان و معتبر بلیزارد بتل نت – کلیک کنید


با این اوصاف، تعدادی روش محدود وجود دارد که این امکان را فراهم می‌کند تا توسعه‌دهندگان زمان کافی برای تجزیه و تحلیل روش‌های مختلف مورد استفاده توسط متقلبان در بازی را داشته باشند و همزمان تأثیر آن را بر دیگر بازیکنان به حداقل برسانند. در واقع، این راهی است برای آزار دادن متقلبان تا توسعه‌دهندگان ضد تقلب آنها را مشاهده کنند و راه‌های جدیدی برای دستگیری آنها پیدا کنند.

گرفتن اسلحه متقلبان کالاف وارزون : اگر تقلب کنید، خلع سلاح می‌شوید!

به عنوان مثال تکنیک کاهش آسیب Damage Shield که قبلا معرفی شده بود، در صورتی که سرور تشخیص دهد افرادی در حال دستکاری بازی هستند، می‌تواند توانایی متقلبان برای وارد کردن آسیب جدی به دیگر بازیکنان را غیرفعال کند و در نتیجه به بازیکنان تابع قوانین اجازه می‌دهد تا متقلبان را شناسایی کرده و آنها را گزارش کنند. بازیکنان همچنین می‌توانند شواهد ویدئویی از دستکاری بازی توسط متقلبان را ضبط کنند و آنها را به اشتراک بگذارند و به تسریع روند دستگیری این افراد کمک شایانی کنند.

سیستم مورد نیاز بازی وارزون Warzone – کلیک کنید

جدیدترین استراتژی اکتیویژن برای خلع سلاح و دستیگری متقلبان سیستم ضد تقلب Ricochet است. این سیستم از یک درایور سطح هسته‌ای (کِرنِل) روی پی‌سی استفاده می‌کند و برنامه‌های کاربردی را برای کسانی که ظاهرا سعی در دستکاری نرم افزاری دارند، نظارت می‌کند تا متقلبان را شناسایی کند. این درایور فقط هنگام بازی کردن واروزن روشن می‌شود و همیشه روشن نخواهد بود.

نظر شما در رابطه با گرفتن اسلحه متقلبان کالاف دیوتی وارزون چیست؟ آیا با این اقدام اکتیویژن موافقید؟ فراموش نکنید دیدگاه خود را در این باره از طریق بخش نظرات با ما و دیگر کاربران وبلاگ انارگیفت به اشتراک بگذارید.