فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

حضور لیدی گاگا در فیلم جوکر ۲

احتمال حضور لیدی گاگا در جوکر 2
احتمال حضور لیدی گاگا در جوکر 2

لیدی گاگا خواننده و بازیگر آمریکایی در حال مذاکره برای پیوستن به دنباله‌ی فیلم سینمایی جوکر است که گفته می‌شود اثری موزیکال خواهد بود. هالیوود ریپورتر اعلام کرده فیلم جدید جوکر اثری موزیکال خواهد بود و این موضوع احتمال حضور لیدی گاگا در جوکر ۲ را تقویت خواهد کرد.

با توجه به تبدیل شدن جوکر ۲ به فیلمی موزیکال به ‌نظر می‌رسد تاد فیلیپس به یک بازیگر مستعد موسیقیایی بیشتر نیاز داشته تا یک بازیگر عادی که نقش هارلی کوئین را ایفا کند. به این ترتیب، فیلم Joker: Folie à deux برای لیدی گاگا کاملا با روند فیلم‌های انتخابی قبلی او مطابقت دارد. لیدی گاگا با بازی در فیلم A Star is Born در کنار بردلی کوپر پا به عرصه سینما گذاشت.

علاوه بر این‌ها هالیوود ریپورتر گزارش داد که هنوز توافقی بین دو طرف صورت نگرفته است و مذاکرات همچنان در مراحل اولیه قرار دارد. فیلیپس وظیفه کارگردانی فیلم جوکر ۲ را بر عهده دارد و به‌ همراه اسکات سیلور برای نوشتن فیلمنامه این فیلم بازگشته است. همچنین واکین فینیکس بار دیگر برای بازی در نقش جوکر در فیلم Joker: Folie à Deux باز خواهد گشت.

احتمال حضور لیدی گاگا در جوکر 2
احتمال حضور لیدی گاگا در جوکر ۲

اما نام Folie à Deux یا جنون مشترک به‌عنوان یک اختلال روانی تعریف می‌شود که این اختلال روانی معمولا بین دو یا گاهی حتی بیش از دو نفر که به لحاظ عاطفی به یکدیگر نزدیک هستند، مشترک است. با توجه ‌به اینکه جوکر به داشتن روابط وابسته روانی به شخصیت‌هایی مثل بتمن و هارلی کویین معروف است، این عنوان می‌تواند برای دنباله فیلم جوکر مناسب باشد. این در حالی است که در دنیای سینمایی دی سی، مارگو رابی نقش هارلی کویین را بر عهده دارد و اخیرا در فیلم The Suicide Squad این نقش را بازی کرده است. در هر صورت، با توجه به اینکه ستاره‌های جوکر ۲ هنوز قراردادهای خود را امضا نکرده‌اند، احتمالا باید مدت زیادی برای پخش تریلر یا تاریخ انتشار فیلم منتظر بمانیم.


خرید گیفت کارت ارزان نتفلیکس – کلیک کنید


فیلم اصلی جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس که در سال ۲۰۱۹ به سینما آمد، به یک فیلم پرفروش در گیشه جهانی تبدیل شد و فروشی بیش از یک میلیارد دلار در سرتاسر جهان دست یافت، در حالی که بودجه ساخت آن تنها ۷۰ میلیون دلار بود.

جوکر همچنین در ۱۲ شاخه جوایز آکادمی اسکار از جمله بهترین فیلم، کارگردانی، فیلمنامه اقتباسی نامزد اسکار شد و در نهایت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد (واکین فینیکس) و بهترین موسیقی متن (هیلدور گودنادوتیر) را کسب کرد.