فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

بازی جدید هیدئو کوجیما با همکاری استودیو بازی ایکس باکس ساخته خواهد شد

بازی جدید هیدئو کوجیما

به تازگی اخباری به گوش می رسد که بازی جدید هیدئو کوجیما با همکاری استودیو های بازی سازی ایکس باکس ساخته خواهد شد. این اخبار اطلاع چندانی را به کاربران نمی دهند و خود کوجیما هم توضیحات کاملی در مورد آن نداده است و فقط عنوان کرده است که این اثر، همان بازی ای است که همیشه دوست داشته تا خلق کند.

هیدئو کوجیما، کارگردان مشهور بازی های ویدئویی، و کمپانی ایکس باکس با یک دیگر برای ساخت بازی جدیدی همکاری می کنند اما این کارگردان هنوز قصد ندارد تا از این بازی رونمایی کند. در حقیقت، هنوز نمی دانیم این بازی چیست اما یک سری موضوعات را می توان بر اساس شایعات اخیر، پیش بینی کرد. قطعاً می توان گفت که نباید انتظار Metal Gear Solid یا Death Stranding در ایکس باکس را داشته باشیم.

مدیرعامل ایکس باکس، فیل اسپنسر، در طول مراسم Xbox & Bethesda Games این موضوع را با کاربران به اشتراک گذاشت و ویدئوی کوتاهی را به نمایش درآورد که در آن هیدئو کوجیما از همکاری استودیو خود، Kojima Productions، با استودیوهای بازی ایکس باکس خبر داد. نتیجه این همکاری یک بازی کاملاً جدید است که کوجیما همیشه قصد ساخت آن را داشته است. کوجیما گفت که تکنولوژی بازی ابری ایکس باکس ساخت این بازی را امکان پذیر کرده است اما هیچ چیز دیگری در مورد بازی نگفت. او بیانیه خود را با ذکر این که ساخت این اثر ممکن است طول بکشد، اما امیدوار است که اخبار هیجان انگیزی را در آینده به طرفداران بدهد، پایان داد.


خرید گیفت کارت ارزان ایکس باکس – کلیک کنید


اخبار فاش شده ای که قبل از رویداد Xbox & Bethesda games منتشر شدند، حاکی از این بودند که شاهد بیانیه ای از سوی کوجیما خواهیم بود و اطلاعات بیشتری نسبت به کوجیما و مایکروسافت را با کاربران به اشتراک گذاشت. طبق این خبر فاش شده، نام بازی Overdose خواهد بود و در سبک ترسناک ساخته خواهد شد و به نوعی ادامه بازی کنسل شده Silent Hill خواهد بود. کوجیما قبلاً در مورد علاقه خود به ساخت بازی ترسناک صحبت کرده بود و حالا این خبر با گفته های او و بیانیه رویداد ایکس باکس، همخوانی دارد.

در بخش ضمیمه رویداد ایکس باکس هم اعلام شد که پروژه جدید کوجیما قطعاً یک بازی است و تجربه و بازسازی اثار دیگر نیست.

خبر فاش شده همچنین اعلام کرد که در بازی Overdose، ستاره نو ظهور هالیوود یعنی مارگارت کوالی هنرنمایی خواهد کرد که در بازی دیگر کوجیما، Death Stranding، هم حضور داشت. با تایید ساخت بازی جدید برای ایکس باکس، به نظر می رسد که هیدئو کوجیما چند بازی در دست ساخت دارد زیرا چندی پیش نورمن ریدس، بازیگر سریال ترسناک Walking Dead و بازی Death Stranding، اعلام کرد که نسخه دوم این بازی در حال ساخت است. دیگر عوامل این خبر را تایید نکرده اند اما کوجیما در مورد این خبر نیز در توییتر با کاربران شوخی کرده بود.