فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

چگونه در رد دد پولدار شویم ؟ ترفندهای موفقیت در غرب وحشی! ( بخش اول )

چگونه در رد دد پولدار شویم

در این مطلب از بخش اخبار گیم وبلاگ انارگیفت، به سوال بسیاری از کاربران بازی مشهور راکستار پاسخ می دهیم: چگونه در رد دد ۲ پولدار شویم – اگر شما هم جزو بازیکنان بی شمار این اثر فوق العاده هستید، تا انتهای قسمت اول با ما همراه باشید.

Red Dead Redemption 2 استاندارد های جدیدی را برای بازی های جهان باز و اکشن جهان باز تعریف کرد و شما را به یک نسخه خیره کننده و پویا از غرب وحشی وارد می کند که کوچک ترین اجزای این جهان نیز با یکدیگر در ارتباط هستند و تمام اعمال شما بر آن ها تاثیرگذار است. شما در بازی در نقش یک شخصیت عمیق و پیچیده به نام آرتور مورگان بازی می کنید که در اکثر اوقات در دوراهی انجام دادن کار درست و یا وفادار ماندن به دار و دسته اش قرار می گیرد. شخصیت پردازی در این اثر آن قدر خوب است که شما تا انتها عاشق آرتور می مانید و او را همانند خودتان دوست خواهید داشت! البته روایت داستان بی نظیر نیز بر این موضوع اثر گذار است و به شکلی جذاب شما را درگیر وقایع و اتفاقات می کند. ماموریت های اصلی و ماموریت های فرعی نیز آن قدر زیاد و متنوع هستند که شما ممکن است چند ماه Red Dead Redemption 2 را بازی کنید و باز هم تمام ماموریت های فرعی را تکمیل نکنید.داستان Red Dead Redemption 2 مملو است از مراحل و ماموریت های فرعی و ویژگی های پنهان که هنوز هم هر روز خبری از کشف یک اتفاق جالب و یا ماموریت مخفی در بازی به گوش می رسد. خط داستانی ماموریت های فرعی و جانبی آن قدر خوب است که حقیقتاً از خط داستانی اصلی بسیاری از بازی های دیگر بهتر هستند.

برای این که نهایت لذت را از گیم پلی و فعالیت های بی شمار رد دد ببرید، باید کیف پول آرتور را پر کنید! اگر می خواهید به عنوان یک خلافکار خیلی سریع به پول برسید، کار ساده ای را در پیش ندارید و به همین دلیل خیلی زود سوال چگونه در رد دد پولدار شویم را از خود خواهید پرسید. خوشبختانه این سوال شما بدون جواب نمی ماند و روش های مختلفی برای پول در آوردن وجود دارد از جمله کمک به غریبه ها، کشتن سارقان و غیره. سازندگان راکستار توانسته اند به بهترین شکل زندگی در غرب وحشی را برای بازیکنان تصویر بکشند و همه فرصت های درآمدزایی را نیز در آن گنجانده اند.

در حالت طبیعی در چپترهای اول آرتور پول چندانی ندارد اما هنگامی که مال خرها (Fence – کسانی که اشیا دزدی را از شما می خرند) در بازی آنلاک شوند، می توانید با فروختن ایتم هایی که پیدا کرده اید، پول خوبی به جیب بزنید. اما این پول برای خرید بسیاری از ایتم های ویژه و عالی بازی کافی نیست و باید روش های دیگر پولدار شدن را هم یاد بگیرید. پس اگر می خواهید سریع ترین اسب عرب، مرگبارترین تفنگ و زیباترین لباس ها را بخرید و همیشه مهمات و مواد غذایی زیادی را به همراه داشته باشید، ادامه مطلب چگونه در رد دد پولدار شویم را مطالعه کنید.

آموزش نکات کلیدی و ترفندهای بازی Read Dead Redemption 2 – کلیک کنید

حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی بازی Red Dead Redemption 2‎ – کلیک کنید

چگونه در رد دد پولدار شویم ؟

۱- اسب بفروشید

اسب ها منبع درآمد خوبی در رد دد هستند که البته باید به نکات مربوط به اسب ها توجه کنید. هر اسبی که در بازی به دست آورید را می توان در اصطبل ها فروخت، ارتقا داد و یا ذخیره کرد اما قیمت فروش به نژاد اسب بستگی دارد. اگر هم که اسب دزدی باشد، صاحب اصطبل پول کمتری به شما می دهد.

اگر بتوانید یک اسب با نژاد خوب و سریع پیدا کنید، سود شما خیلی بیشتر خواهد شد. به همین دلیل هرگاه به گله ای از اسب های وحشی رسیدید، با دوربین خود اطلاعات آن ها را بررسی کنید و اگر نژاد خوبی داشتند، دردسر تعقیب و رام کردن آن را به جان بخرید. سپس آن را به نزدیک ترین اصطبل ببرید و با قیمتی خوب بفروشید. گله های اسب هم به وفور در نقشه رد دد پیدا می شوند و نگران پیدا کردن آن ها نباشید اما برای یافتن نژاد خوب باید کمی بیشتر بگردید.

 

۲- حیوانات و گاهی آدم ها را شکار کنید!

قصاب ها، شکارچی ها و فروشنده مغازه ها در ازای پوست و گوشت حیوانات پول خوبی به شما می دهند اما باید دقت زیادی در هنگام شکار داشته باشید زیرا برای دریافت مبالغ بالاتر، باید پوست و گوشت باکیفیتی را برای فروشندگان ببرید. پوست حیوانات در سه سطح کیفیت به دست می آید. برای گرفتن پوست و گوشت بی نقص یا Perfect، باید حیوانی با آیکون سه ستاره پیدا کنید و با سلاح مناسب و شلیک به سر آن را شکار کنید. به عنوان مثال سلاح مناسب برای کشتن خرگوش، varmint rifle است و اگر از سلاحی دیگر برای شکار استفاده کنید، پوست بی نقص نخواهد بود حتی اگر حیوان سه ستاره باشد.

باید ارزش حیوانات را هم در نظر بگیرید؛ به عنوان مثال اگر با هفت تیر خود چند مرغ را بکشید اصلاً ارزش بازگشت به شهر و فروش را ندارد و فقط مهمات خود را هدر کرده اید. در نتیجه باید به دنبال حیوانات کمیاب‌تر و بزرگ‌تر بگردید. حواس تان به فاسد شدن گوشت هم باشد؛ هنگامی که حیوانات را شکار می کنید، پس از مدتی لاشه آن ها خراب و فاسد می شود، به همین دلیل باید هر چه زودتر آن ها را به قصاب یا فروشنده های دیگر برسانید.

اما حیوانات تنها شکار با ارزشی نیستند که در رادار آرتور مورگان قرار می گیرند! می‌توانید پوستر خلافکارهای تحت تعقیب را در دفتر کلانتر شهر پیدا کنید و ماموریت فرعی را به عنوان جایزه بگیر شروع کنید. این ماموریت ها معمولاً پول خوبی را در اختیار شما می گذارند اما به راحتی شکار حیوانات نیستند؛ بسیاری از اوقات باید خلافکار را زنده دستگیر کنید که چالش برانگیز است.

 

خرید گیفت کارت ارزان پلی استیشن – کلیک کنید

 

۳- تا حد امکان به غریبه ها کمک کنید

رد دد آزادی عمل بی سابقه ای را در اختیار بازیکنان قرار می دهد و شما می توانید تقریباً هر کار خلاف یا ناپسندی که می خواهید را انجام دهید اما راسکتار بازیکنان را به بازی جوانمردانه و انجام کارهای خیرخواهانه دعوت می کند. در بازی یک سیستم جالب به نام شرافت (Honor) وجود دارد که با هر کار خوب یا بد شما تغییر می کند. اگر کفه ترازو به سمت سفید سنگینی کند و شرافت بالایی داشته باشید، رفتار شخصیت های دیگر با شما بهتر است، در برخی مغازه ها از تخفیف برخوردار می شوید، جایزه ای که برای کشتن شما تعیین می شود کمتر است و برخی سکانس های سینمایی برای شما نسبت به حالت شرافت پایین متفاوت است. شاید خیلی با ذات غرب وحشی سازگار نباشد، اما در رد دد شما باید تا جایی که می توانید به دوستان و غریبه ها کمک کنید.

یکی از روش های بالا بردن شرافت، کمک به افرادی است که در جهان بازی به صورت تصادفی ملاقات می کنید. این کار نه تنها شرافت را بالا می برد، بلکه در اکثر مواقع در ادامه بازی باعث آنلاک شدن ماموریت های بیشتر و به دست آوردن پول بیشتر می شوند.

 

۴- مراحل داستانی و ماموریت های فرعی را تکمیل کنید

شاید این مورد کمی واضح باشد اما باز هم برخی بازیکنان به آن توجهی ندارند. مراحل داستانی و ماموریت های جانبی رد دد بدون دردسرترین روش برای پول درآوردن از همان ابتدای بازی است. با این که هر ماموریت فرعی لزوماً جیب شما را پر از پول نمی کند، برخی از آن ها بیشترین پولی که در بازی می توان به دست آورد را نصیب شما می کنند.

این مسئله بیشتر برای دزدی از خانه های مزرعه ها یا پیدا کردن و شکار حیوانات افسانه ای است. در بسیاری از مواقع یکی از اعضای گروه خلافکاری از شما برای دزدی از خانه، درشکه و یا شکار حیوانات کمک می خواهد، به شما توصیه میکنیم که حتماً آن را قبول کنید. معمولاً پولی که از یک ماموریت جانبی به دست می آید بین بازیکن و شخصیت دیگر تقسیم می شود اما گاهی از اوقات هم همه پول یا آیتم های با ارزش سهم شما است.

 

معرفی و آموزش پیدا کردن ایستر اگ های بازی Read Dead Redemption 2 – کلیک کنید

سخن پایانی

مانند سایر ساخته های استودیو راکستار مثل سری GTA ، بازی رد دد ۲ هم برای برخی از بازیکنان بیش از حد سخت می شود و باید امید رسیدن یک امداد غیبی را داشت! راکستار فکر این امداد غیبی را هم کرده است و کدهای تقلبی را طراحی کرده است تا به بازیکنانی که در طول بازی به مشکل خورده اند، کمک کند. همین رمز ها و کدهای تقلب به یکی از ماندگارترین بخش های بازی های ساخته این استودیو تبدیل شده اند و به عنوان مثال نمی توان GTA IV و GTA V را بدون رمز های تقلب تصور کرد. در صورت تمایل به مطالب کد های تقلب Red Dead Redemption 2 و کدهای تقلب GTA V هم سری بزنید.