فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

نحوه بازی و ورود به مود زامبی کالاف دیوتی موبایل

نحوه بازی و ورود به مود زامبی کالاف دیوتی موبایل
نحوه بازی و ورود به مود زامبی کالاف دیوتی موبایل

مود زامبی کالاف دیوتی موبایل از همان ابتدا مورد علاقه طرفداران این فرنچایز بود. قطعا هیچ چیز جذاب‌تر از شلیک و متلاشی کردن سر یک زامبی که به سمت شما حمله می‌کند، نیست. این مود خاص و پرطرفدار هر از چندگاهی در Call of Duty Mobile ظاهر می‌شود که در نسخه موبایلی ، آن را Undead Siege نامگذاری کرده‌اند.

اگر به مرحله ای مشخص در بازی برسید، به دنیای کلاسیک مردگان متحرک وارد می‌شوید، زامبی‌ها در دو مود مختلف در دسترس هستند، آنها به طور متوالی به شما حمله می‌کنند و شما باید برای بقا و فرار از دست آن ها تلاش کنید.

در ادامه ی این مطلب از بخش گیم ، انارگیفت با نحوه ورود به مود زامبی کالاف دیوتی موبایل و نکاتی برای پیروزی در این مود همراه ما باشید.

نحوه بازی و ورود به مود زامبی کالاف دیوتی موبایل
نحوه بازی و ورود به مود زامبی کالاف دیوتی موبایل

نحوه بازی در مود زامبی Call of Duty Mobile

برای بازی در مود زامبی باید با سایر بازیکنان واقعی جمع شوید چراکه متاسفانه این مود بصورت انفرادی قابل بازی نیست و نیاز به تیم دارد. سه بازیکن دیگر را می‌توانید به گروه اضافه کنید و یا اینکه دوستان خود را دعوت کنید تا برای انجام این مود سرگرم کننده و جذاب هم گروه شوید.

Undead Siege جای این که بازیکنان را وارد مودهای کلاسیک زامبی کند، به دنبال چیزی متفاوت است. تیم چهار نفره شما در مپ کلاسیک isolated که اکنون با تمی متفاوت، ناامیدانه و تاریک ظاهر شده، وظیفه دارد از یک مرکز کنترل، متعلق به Richtofen، کاراکتر محبوب فرنچایز، محافظت کند. برای غلبه بر مشکلات سخت و مقطعی، می‌توانید منابع را در روز جمع‌آوری کرده و قبل از شب به پایگاه بازگردید. پس از آماده شدن، ارتش مردگان در شب محاصره را آغاز می‌کنند و شما باید با استفاده هر آنچه در توان دارید، جلوی تخریب این مرکز را بگیرد چرا که شکست یا پیروزی شما در گرو توانایی شما در محافظت از این مرکز است.


خرید گیفت کارت ارزان اپل – کلیک کنید


نحوه دسترسی به مود زامبی

۱-در منوی اصلی Events را از سمت چپ انتخاب کنید.

۲-حال Featured را انتخاب کنید.

۳- سپس Undead Siege را از سمت چپ انتخاب کنید.

۴-برای شروع روی دکمه‌ی استارت ضربه بزنید.

چند نکته و ترفند کلیدی وجود دارد که اگر بازیکنان مود زامبی Call of Duty Mobile آنها را بدانند، شانس خود را برای پیروزی افزایش خواهند داد.

بدیهی است که با آنکه حالت Undead Siege یک مود چند نفره است، تیم دشمنی وجود ندارد. برای رسیدن به موفقیت همه چیز به همکاری شما با هم تیمی‌های‌تان بستگی دارد.

نحوه بازی و ورود به مود زامبی کالاف دیوتی موبایل
نحوه بازی و ورود به مود زامبی کالاف دیوتی موبایل

کاری را به تنهایی انجام نده

این مساله خیلی واضح است. اما گاهی ممکن است با بازیکنی مواجه شوید که اصرار دارد کارها را به تنهایی انجام دهد. از آنجایی که Undead Siege یک تلاش تیمی است، همگی باید روی اهداف مشترک متمرکز شوند و مطمئن باشند که به اعضای تیم خود کمک می‌کنند. زنده ماندن برای پیروزی ضروری است، اما نباید به قیمت آسیب به اعضای تیم تمام شود.

در طول روز بروی جمع‌آوری لوت تمرکز کنید

هنگامی که شب به پایان می‌رسد و خورشید طلوع می‌کند، بازیکنان این فرصت را دارند که بار دیگر به جمع‌آوری لوت بپردازند. جمع‌آوری مقادیر زیادی لوت بهترین راه برای اطمینان از پیروزی در حالت Undead Siege است. این تنها زمانی است که بازیکنان برای بدست آوردن لوت از هم جدا می‌شوند. بنابراین از استفاده وسایل نقلیه نهراسید.

بازیکنان باید برای ساخت و ارتقا برجک‌ها باید برروی جمع‌آوری منابع تمرکز کنند و هنگام جمع‌آوری منابع، همه چیز را انتخاب کنید زیرا در این مود هیچ چیز اشتباهی وجود ندارد. فراموش نکنید که همزمان می‌توان Aether Essence را نیز جمع‌آوری کرد که در صورت نیاز برای خرید سلاح و مهمات اضافی لازم است. در نهایت هر بازیکن باید لوت را به اشتراک بگذارد و از خسیس‌بازی و خودخواهی خودداری کند.

نحوه بازی و ورود به مود زامبی کالاف دیوتی موبایل
نحوه بازی و ورود به مود زامبی کالاف دیوتی موبایل

خرید گیفت کارت ارزان گوگل پلی- کلیک کنید


از مرکز کنترل به خوبی محافظت کنید

یک بازیکن باید همیشه برای محافظت از مرکز کنترل در مود زامبی تلاش کند. زامبی‌های Warden و Heavy Gunner معمولا بازیکنان را نادیده می‌گیرند و مستقیما به سراغ مرکز کنترل می‌روند. اگر ساختار آسیب جدی ببیند به این معنی است که زمان ارزشمندتان را باید برای تعمیر آن بگذرانید. همان زمانی‌که می‌توانید برای آوردن لوازم صرف کنید.