خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

معرفی و موقعیت مکانی ایستر اگ های بازی هورایزن فوربیدن وست

ایستر اگ های بازی هورایزن فوربیدن وست

در این مطلب از بخش اخبار گیم وبلاگ انارگیفت، ایستر اگ های بازی هورایزن فوربیدن وست را به شما معرفی می کنیم و نحوه پیدا کردن آن ها را شرح می دهیم. اگر به این بازی زیبا و جذب علاقه دارید، به هیچ‌وجه این مطلب را از دست ندهید.

هورازین فوربیدن وست، دنباله بازی هورایزن زیرو داون محصول ۲۰۱۷ است که توسط استودیو Guerilla Games ساخته شد. این بازی جهان باز و اکشن ماجراجویی داستان قهرمانی دوست داشتنی به نام الوی را روایت می کند که جزو شکارچیان Nora است اما توسط قبیله‌اش طرد می شود. حالا او باید با نجات جهان از شر خطری مرگبار به رستگاری برسد. هورایزن فوربیدن وست در جهانی کاملاً جدید رخ می دهد و دشمنان، خطرات و البته ماجراجویی های تازه را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. این اثر پس از مدت ها انتظار منتشر شد و طرفداران مشتاقانه آن را خریداری کردند تا دوباره به دنیای مورد علاقه خود بازگردند. دنیای باز و عظیم که تحت سلطه روبات هایی کشنده و وحشی است. با این که در نسخه دوم آیتم ها و محتوای جدید زیادی به کار رفته است و بازیکنان می توانند دایناسورهای روباتیک و دشمنان تازه دیگری را کشف کنند، سازندگان آیتم های مخفی ویژه و یا همان ایستر اگ ها را نیز در بازی قرار داده اند که به دیگر بازی های محبوب اشاره دارند. ما ایستر اگ ها را بیشتر در بازی های استودیو راکستار مثل GTA و Red Dead Redemption دیده ایم اما حالا می توان این آیتم های پنهان را در ماجراجویی الوی نیز پیدا کرد. به غیر از این ایستر اگ ها، استودیو Guerilla Games در این بازی به حفظ محیط زیست و کره زمین نیز کمک کرده است. در این بازی جایزه‌ای مخصوص قرار گرفته که اگر پس از مدتی معین آنلاک شود، این استودیو در عوض آن در جهان واقعی درخت می کارد.

همان‌طور که بازیکنان در جهان باز هورایزن فوربیدن وست ماموریت های مختلف را انجام می دهند و یا از سیستم fast travel تغییریافته آن استفاده می کنند، می توانند برخی آیتم های جذاب را پیدا کنند. برخی از این ایستر اگ ها به دیگر بازی های PlayStation Studios اشاره دارند و برخی از آن ها هم از بزرگ‌ترین نام های صنعت بازی های ویدئویی الهام گرفته اند.

ما در این مطلب تا جایی که توانسته ایم هیچ بخشی از داستان بازی را اسپویل نکرده ایم و به همین علت هیچ نگرانی به خاطر اسپویلر ها نداشته باشید. این شما و این هم ایستر اگ های بازی هورایزن فوربیدن وست.

یادداشت: اگر تمام کوه های بازی را آنلاک کنید، خیلی راحت‌تر می توانید ایستر اگ ها را پیدا کنید.

معرفی و موقعیت مکانی ایستر اگ های بازی هورایزن فوربیدن وست

۱- مجسمه های God of War

هورایزن فوربیدن وست آیتم های مختلف و ماموریت های جانبی متعددی دارد اما برای پیدا کردن ایستر اگ های برگرفته از بازی محبوب God of War باید ماموریت جانبی مخصوص آن را تکمیل کنید. این ماموریت جانبی شامل سفر به سه موقعیت مکانی متفاوت در نقشه است تا الوی بتواند مجسمه هایی زیبا با تم God of War را به دست آورد. پس از این که او تمام مجسمه ها را پیدا کند، نقاشی صورت Mark of War برای الوی آنلاک می شود که او می تواند با مراجعه به هر نقاش آن را بر صورت خود داشته باشد. همان طور که انتظار می رود، این نقاشی صورت مشابه به چهره نمادین و مشهور شخصیت کریتوس است.

راهنمای جامع و آموزش ترفندهای بازی Horizon Forbidden West – کلیک کنید

  • مجسمه Warایستر اگ های بازی هورایزن فوربیدن وست

به احتمال زیاد اولین ایستر اگ که در باز یپیدا می کنید، مجسمه War باشد. شاید عجیب باشد اما این مجسمه که از کریتوس الهام گرفته، خیلی بامزه و زیباست! البته این مجسمه به بزرگی خود کریتوس نیست اما باز هم ارزش پیدا کردن را دارد.

شما می توانید این مجسمه شبیه به خدای جنگ را در شمال Cliffwatch و شرق Greenhouse پیدا کنید. هنگامی که به این موقعیت رفتید، زیر درخی که نشان تبر دارد را نگاه کنید تا مجسمه را به دست آورید.

اگر مسیر نزدیک به این نقطه را دنبال کنید، می توانید نسخه بازسازی شده کلبه‌ای که کریتوس و آترئوس در ابتدای داستان‌شان زندگی می کردند را پیدا کنید. درختی که کمی قبل‌تر پیدا کردید، در سمت چپ این کلبه و هم سطح با بشکه های چوبی قرار دارد. البته آماده مبارزه باشید زیرا یک Stalker در همان اطراف حضور دارد.

  • مجسمه Youth

ایستر اگ های بازی هورایزن فوربیدن وست

همانند مجسمه War، مجسمه Youth نیز بر اساس شخصیتی از بازی God of War است و فرزند کریتوس یعنی آترئوس را نشان می دهد. با این که او در پیچشی داستانی خود را به عنوان لوکی، خدای نیرنگ، معرفی می کند، هیچ نیرنگ و فریبی در مورد موقعیت مکانی این مجسمه وجود ندارد.

بازیکنان می توانند این مجسمه را در سمت دیگر Isle of Spires و زمین تمرینی که شبیه به میدان تیراندازی آترئوس در بازی God of War است، پیدا کنند. البته این بخش همان اوایل بازی در دسترس بازیکنان نیست و باید کمی برای رفتن به این نقطه صبر کنند.

آشنایی با مناطق مختلف نقشه بازی هورایزن فوربیدن وست – کلیک کنید

در بخ شمال شرقی جزیره و نزدیک یک Snapmaw site، بازیکنان چند درخت نخل با یک کمان را مشاهده خواهند کرد که مسیری منتهی به مجسمه را نشان می دهد. مجسمه مجسمه بر روی پلی قدیمی و بالای تابلوی زنگ زده قرار گرفته. البته حضور یک Stormbird site در همان نزدیکی نشان می دهد که باید برای مواجهه با دشمنان آماده باشید.

  • مجسمه Brotherhood

ایستر اگ های بازی هورایزن فوربیدن وست

این ایستر اگ در اصل دو مجسمه است اما بازی آن ها را به عنوان یک مجسمه در نظر می گیرد. با این که دلیل عدم حضور سایر کوتوله ها نامعلوم است، براک و سیندری به شکل مجسمه در هورایزن فوربیدن وست حاضر هستند.

برای پیدا کردن این مجسمه و انلاک کردن جایزه Mark of War، باید به No Man’s Land بروید. مجسمه Brotherhood در بخش جنوب غربی No Man’s Land و در مکانی به نام Jagged Deep پنهان است. این مکان به Frost Glinthawk در جنوب Latopolis نزدیک است؛ جایی که ماموریت فرعی Death’s Door رخ می دهد.

در جنوب غرب Spinebreak و نزدیک جسد widemaw که توسط چکش آهنگری ماهر کشته شده، مسیری خاص دیده می شود. پس از طی کردن این مسیر، الوی به دسته ای از سنگ ها می رسد که مجسمه ها را احاطه کرده اند.

اگر دو مجسمه قبلی را هم به دست آورده باشید، نقاشی صورت Mark of War برای شما آنلاک می شود.

۲- ضریح Ghost of Tsushima

ایستر اگ های بازی هورایزن فوربیدن وست

Ghost of Tsushima نیز جزو محبوب‌ترین بازی های پلی استیشن در سال های اخیر است که در بازی هورایزن فوربیدن وست به آن اشاره شده است. این ایستر اگ همانند ایستر اگ God of War دارای ماموریت جانبی مجزا نیست اما باز هم برای علاقه‌مندان به این بازی جذاب است. در جهان باز فوربیدن وست، یک روباه Inari غیرقابل شکار وجود دارد که دسرت همانند روباه های Ghost of Tsushima است. این روباه هم الوی را به مکانی دیگر راهنمایی می کند. اگر الوی روباه را تا انتها دنبال کند، ضریحی از بازی Ghost of Tsushima را پیدا خواهد کرد. هیچ جایزه و یا آیتم تزئینی به خاطر پیدا کردن این ایستر اگ به بازیکنان تعلق نمی گیرد اما هر کسی که Ghost of Tsushima را بازی کرده باشد، از این مسیر لذت خواهد برد.

برای کسانی که نمی دانند، دنبال کردن روباه Inari در طول مسیری نسبتاً طولانی به سمت یک ضریح، جزو فعالیت های جهان باز Ghost of Tsushima است اما در آن بازی برای این کار جایزه‌ای در نظر گرفته شده است. اما برای الوی، این ایستر اگ حکم ادای احترام به عنوان محبوب دیگری از پلی استیشن دارد.

۳- یادبود برای Patrick Munnik

این آیتم را شاید نتوان ایستر اگی تمام و کمال قلمداد کرد و در عوض یادبودی برای یکی از دوستان و همکاران استودیو Guerilla games است. این بنای یادبود در جزیره ای کوچک در حاشیه غربی نقشه واقع شده است و مسیری کوتاه است که با شمع و نقاشی تزیین شده است. در بالای بنای یادبودی کوچک و یادداشتی قرار دارد. اگر یادداشت را بردارید، سکانسی سینمایی شروع می شود که در آن الوی بالای تپه می نشیند و شروع به خواندن یادداشت می کند. متن یادداشت:« اینجا، از دوست خود یاد می کنیم، با منظره ای به آرامش بخشی صدای او، بر روی سنگی به استقامت روح او. او نه تنها تکیه گاه ما بود، بلکه حضورش برای ما با آسایش همراه بود و زندگی همه ما را به شکلی تحت تاثیر عزم راسخ خود قرار داده بود. روحش قرین آرامش».

الوی می تواند هنگام غروب آفتاب برروی تپه بماند. در طول بخش پایانی، پیامی خوانده می شود که بدین معنی است:« به یاد Patrick Munnik». این شخص به مدت هشت سال جزو تهیه‌کنندگان اصلی استودیوی Guerilla Games بود و سال ۲۰۱۹ در سن ۴۴ سالگی درگذشت. بدین ترتیب سازندگان این بنای یادبود را در بازی قرار داند تا یاد و خاطر او را زنده کنند.

۴- ایستر اگ Zelda یا شاه آرتور

این ایستر اگ در نقطه‌ای دنج از نقشه قرار گرفته و تخته سنگ بزرگی است که شمشیری در آن فرو شده. این تخته سنگ در شمال نقشه واقع شده است و با این که نمی توان با آن فعل و انفعالی داشت، اشاره‌ای کاملاً واضح به چیزی دیگر است. طرفداران بازی های ویدئویی باور دارند که این ایستر اگ به بازی های Legend of Zelda اشاره دارد. اما نظریه دیگر قابل قبول‌تر است. به نظر بسیاری از بازیکنان این ایستر اگ به افسانه شاه آرتور اشاره کرد که شمشیر مشهور اکسکالیبر را از سنگ بیرون کشید. دلیل این که ایستر اگ به احتمال زیاد از این داستان الهام گرفته این است که هنگامی که الوی به تخته سنگ می رسد می گوید:« شمشیری در سنگ؛ مرا به یاد داستانی تاریخی که قبلاً خوانده‌ام، می اندازد».