فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

فصل ۴ سریال Stranger things و آنچه باید درباره شخصیت‌های آن بدانید

فصل 4 سریال Stranger things و آنچه باید درباره شخصیت‌های آن بدانید
فصل 4 سریال Stranger things و آنچه باید درباره شخصیت‌های آن بدانید
  • از آخرین زمانی که با ساکنان هاوکینز، در Stranger Things ملاقات داشتیم، مدت زیادی می‌گذرد. اما این شرایط تغییر کرده است و فصل ۴ سریال Stranger things پس از چندین سال وقفه باز خواهد گشت. می‌توانیم مجددا آن را با the Upside Down مقایسه کنیم. حالا می‌دانیم که شخصیت‌ها در این فصل جدید چه می‌کنند و باید منتظر دیدار کدام شخصیت‌های جدید باشیم.

در ادامه این مطلب از بخش اخبار فیلم، انارگیفت می‌خواهیم به بررسی و معرفی شخصیت‌های قدیمی و جدید این سریال در فصل ۴ بپردازیم. اولین قسمت فصل جدید در ۲۷ مه بخش خواهد شد. برای دیدن قسمت دوم نیز باید تا ۱ ژوئیه منتظر بمانید. باید بگوییم که این فصل، آغازی برای پایان Stranger Things است. چرا که گفته می‌شوند فصل ۵ (که در حال حاضر زمان پخش آن مشخص نشده است) آخرین فصل این سریال جذاب Netflix خواهد بود.

Eleven

فصل 4 سریال Stranger things

الون بعد از این که با مایند فلیر در مرکز خرید استارکورت روبه‌رو شد به همراه خانواده‌اش از هاوکینز خارج شد. خانواد‌ه‌اش او را مجبور کردند که رابطه‌اش را با مایک کمرنگ‌ کند. او با مادر جدید و برادرخوانده‌اش در کالیفرنیا زندگی می‌کند و همانطور که می‌دانید قدرت‌هایش را در فصل گذشته از دست داد.

Jim Hopper

فصل 4 سریال Stranger things

هایپر که محافظ الون بود در نبری برای نجات هابکینز از دست Mind Flayer کشته شد. اما در واقع مشخص شد که او نمرده است. انرژی مرموزی که به ظاهر او را بخار کرده بود، در واقع او را به روسیه منتقل کرد و او در آنجا زندانی است. هرچند که همه در هاوکینز و کالیفرنیا فکر می‌کنند که او مرده است.

Joyce Byers

فصل 4 سریال Stranger things

جویس بعد از مرگ ظاهری هایپر و وقایع مرکز خرید استارکورت تصمیم می‌گیرد که خسارات وارده به خود و خانواده‌اش را جبران کند از این رو هابکینز را ترک می‌کند. او ویل، جاناتان و الون را جمع می‌کند و با هم به کالیفرنیا نقل مکان می‌کنند. جایی که دور از the Upside Down هستند و می‌توانند شروع جدید داشته باشند.

Will Byers

فصل 4 سریال Stranger things

زندگی ویل در مقایسه با اتفاقاتی که در فصل اول در Upside Down برایش افتاده بود خیلی عادی است. بزرگترین نگرانی او تغییر و راهنمایی در زندگی اجتماعی‌اش بود. زیرا او و دوستانش همچنان در حال تغییر و تکامل هستند. در پایان فصل ۳ او و خانواده‌اش به کالیفرنیا – جایی که او و الون در مدرسه جدیدشان سختی و زورگویی‌های زیادی را تحمل می‌کنند – نقل مکان می‌کنند. 

Jonathan Byers

الون تنها کسی نیست که بعد از این جریانات مجبور به دور شدن از رابطه‌اش شد. جاناتان و نانسی نیز که رسما وارد یک رابطه شده بودند، با رفتن جاناتان به کالیفرنا از هم دور شدند.

Mike Wheeler

رابطه جدید مایک از راه دور هنوز هم دچار مشکل است. همانطور که در فصل ۳ دیدیم او نمی‌توانست میان رابطه دوستانه و عاشقانه‌اش تعاملی برقرار کند و حالا که الون دیگر در هابکینز نیست، اوضاع بدتر هم شده است. در حال حاضر او در یک کلوپ D&D همراه داستین و لوکاس است و سعی می‌کند بفهمد که چطور به دبیرستان عادت کند. 

Lucas Sinclair

فصل 4 سریال Stranger things

لوکاس بعد از واقعه‌ی استارکورت دستخوش تغییرات زیادی شده است. در حالی‌ که او و مکس از هم جدا شده‌اند، او وقت و انرژی خود را صرف تبدیل به ورزشکاری حرفه‌ای در دبیرستان کرده است و این قضیه باعث ایجاد تنش‌هایی بین او و دوستانش شده است. او هنوز هم با مایک و داستین عضو کلوپ D&D است اما هیچ‌چیز مانند دوران قبل از دبیرستان برایشان نیست.

Nancy Wheeler

نانسی وقت و انرژی خود را صرف حرفه‌ی خبرنگاری (همانطور که در فصل ۳ در کنار جاناتان کار در روزنامه Hawkins Post را شروع کرده بود) می‌کند. او و جاناتان علی‌رغم دوری‌شان هنوز با هم هستند. او با وجود آگاهی از خطراتی که وجود دارد به تحقیقاتش ادامه می‌دهد.

Erica Henderson

فصل 4 سریال Stranger things

خواهر کوچ آتشین لوکاس نیز بازگشته و دیگر کسی را اسیر نمی‌کند. در حالی‌ که بقیه تا حدودی زندگی‌شان بعد از واقعه استارکورت آسیب دیده، اریکا مشکلی ندارد و مثل قبل به سریال بازگشته است.

Max Mayfield

مکس که اخیرا به هاوکینز آمده برادر ناتنی‌اش، بیلی، را در هرج و مرج‌های فصل ۳ از دست داده است. اگر چه دو برادر هرگز به هم نزدیک و صمیمی نبوده‌اند، اما مکس همچنان برای کنار آمدن با مرگ ویلی و ماهیت هاوکینز تلاش می‌کند. او در موقعیت دشواری در کلوپ با لوکاس درگیر شده است. 

Steve Harrington

فصل 4 سریال Stranger things

بهترین پرستار جهان، استیو، از دبیرستان فارغ التحصیل شده است. او تمام تلاشش را می‌کند تا مثل بزرگسالان رفتار کند اما هنوز هم ارتباط نزدیکی با دوستان نوجوان خود دارد. او و رابین هردو در Family Video کار می‌کنند.

Robin Buckley

فصل 4 سریال Stranger things

رابین نیز مانند مکس به تازگی به جمع بازیگران اضافه شده است. و تنها زمانی که با استیو و جاستین در فصل ۳ وارد وقایع استارکورد شدند از مخفی بودن هابکینز مطلع شد. رابین با استیو در Family Video کار می‌کند.

Murray Bauman

فصل 4 سریال Stranger things

موری روزنامه‌نگار سابق بخش تحقیقات و به طور کلی مرد نامیدی است. او به هایپر و جویس در فصل ۳ در کشف توطئه روسی‌ها کمک کرد. وی در ابتدای فاجعه‌ی استارکورت قرار می‌گیرد و شاهد ماجرای مرگ هایپر است. زمانی که اتفاقات دوباره شروع می‌شود و از خانواده‌اش دور می‌شود، او به یکی از متحدان نزدیک جویس تبدیل می‌شود.