خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

بازی فال گایز برای ایکس باکس و نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد

بازی فال گایز برای ایکس باکس و نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد
بازی فال گایز برای ایکس باکس و نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد

بدون شک ژوئن امسال ماه بزرگی برای دنیای گیم خواهد بود. سرانجام بازی فال گایز برای ایکس باکس و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد و مهم‌تر این که این بازی رایگان خواهد بود. توسعه‌دهنده این بازی یعنی Mediatonic، بعد از اعلام تاخیر انتشار این بازی، اعلام کرد که بازی عجیب و غریب بتل رویال Fall Guys در تاریخ ۲۱ ژوئن روی پلتفرم‌های جدید به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

به لطف پشتیبانی خدمات آنلاین اپیک گیمز شما می‌توانید از خدمات cross-play و cross-progression (با ایکس باکس، سوئیچ، PS4 و PS5) استفاده کنید. کراس پلی قابلیتی است که باعث می‌شود کاربران بتوانند بدون توجه به نوع پلتفرمی که در اختیار دارند، بازی را با هم تجربه کنند.

بازی فال گایز برای ایکس باکس و نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد

Mediatonic نیز اعلام کرد که فصل جدید فال گایز در ۲۱ ژوئن آغاز می‌شود و شلوغ‌ترین و پرجمعیت‌ترین فصلی است که تاکنون وجود داشته است. انتظار می‌رود که در بروزرسانی‌ها نقشه‌ها، لباس‌ها و مسابقات جدیدی به بازی اضافه شود. همچنین توسعه‌دهندگان با انتشار چندین پچ، تغییراتی در بازی اعمال و شخصیت‌هایی مثل دوم گای و سونیک را به بازی اضافه کردند. علاوه بر این، ارز جدیدی به نام Show-Bucks را می‌توان برای خرید Season Pass استفاده کرد که البته Mediatonic هنوز قیمت آن را اعلام نکرده است.

بازیکنانی که از قبل این بازی را روی پلی اسیتشن ۴ و استیم خریداری کرده‌اند، یک بسته Legacy جدید که شامل آیتم‌های منحصر‌به‌فردی می‌شود را دریافت خواهند کرد.

Season Pass جدید نسخه‌ی جدیدی از supercharged از مسیر پیشرفت رایگان فال گایز معرفی می‌شود. با این حال، این Season Pass پولی است که می‌توانید آن را با ارز جدید Show-Bucks خریداری کنید. همچنین ارز اصلی Kudos همچنان در دسترس می باشد.