فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

تاریخ انتشار فیلم Ant Man 3 و جابه جایی آن با کاپیتان مارول ۲

تاریخ انتشار فیلم Ant Man 3 و جابه جایی آن با کاپیتان مارول 2
تاریخ انتشار فیلم Ant Man 3 و جابه جایی آن با کاپیتان مارول 2

طبق اعلام رسمی سازندگان، ظاهرا تاریخ انتشار فیلم Ant Man 3 با Captain Marvel 2 جابه‌جا شده و زمان انتشار نسخه بلوری آن‌ها نیز به همین نسبت عوض خواهد شد. تغییر اکران فیلم‌ها معمولا برای طرفداران خبر خوشی نیست، چرا که معمولا باعث می‌شود تا بیننده‌ها دیرتر فیلم‌ها را تماشا کنند. با این حال، این مرتبه، اوضاع متفاوت است. کمپانی مارول اعلام کرده فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania پنج ماه زودتر اکران می‌شود.

دلیلی که برای جابه‌جایی تاریخ اکران این دو فیلم مارول اعلام شده است، فیلمبرداری آن‌ها بوده است. فیلمبرداری Ant Man 3 مدت‌ها است که به پایان رسیده اما فیلمبرداری «مارول‌ها» همچنان در جریان است. از همین رو این تغییر تاریخ، زمان بیشتری به عوامل فیلم مارول‌ها خواهد داد تا روی فیلم خود کار کنند.

همان‌طور که در سایت رسمی مارول تایید شد، به ترتیب فیلم Ant-Man 3 در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فوریه ۲۰۲۳) و فیلم The Marvels در تاریخ ۶ مرداد ۱۴۰۲ (۲۸ جولای ۲۰۲۳) اکران خواهند شد.

تاریخ انتشار فیلم Ant Man 3 و جابه جایی آن با کاپیتان مارول ۲

پل راد در نقش اسکات لنگ (انت-من) اوانجلین لیلی در نقش هوپ پیم (واسپ)، مایکل داگلاس در نقش هنک پیم، میشل فایفر در نقش جنت ون داین، کاترین نیوتون در نقش کسی لنگ، جاناتان میجرز در نقش کانگ فاتح و بیل موری، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. پیتون رید، کارگردان دو قسمت اول فیلم Ant-Man، وظیفه کارگردانی فیلم Ant-Man 3 را براساس فیلمنامه‌ای از جف لاونس، نویسنده و تهیه‌کننده سریال Rick and Morty، بر عهده دارد.

بری لارسون در نقش کارول دانورز (کاپیتان مارول)، تیونا پریس در نقش مونیکا رمبو، ایمان ولانی در نقش کامالا خان (خانم مارول)، زوی اشتن و پارک سئو-جون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Marvels حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. همچنین شایعاتی مبنی‌بر بازگشت جود لا در نقش یان راگ شنیده می‌شود. نیا داکوستا، کارگردان آثاری چون فیلم Little Woods و فیلم Candyman وظیفه کارگردانی فیلم The Marvels براساس فیلمنامه‌ای از مگان مک‌دانل، نویسنده سریال WandaVision را بر عهده دارد.