فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

تریلر فصل ۳ سریال The Boys منتشر شد

تریلر فصل 3 سریال The Boys منتشر شد
تریلر فصل 3 سریال The Boys منتشر شد

فصل ۳ سریال The Boys از سوم ژوئن ۲۰۲۲ (۱۳ خرداد ۱۴۰۱) در Prime Video پخش خواهد شد. تریلر جدید فصل ۳ سریال The Boys که در Souby by Southwest از طریق آمازون نمایش داده شد، مملو از لحظه‌هایی است که در یک چشم بهم زدن شخصیت‌های محبوب این سریال را مجددا زنده می‌کند و تحویل ما می‌دهد.

تریلر فصل ۳ سریال The Boys با بیلی بوچر (Karl Urban) شروع می‌شود که به آینه خیره شده و چشمانش با قدرت اشعه لیزر می‌درخشد. A-Train  یک‌بار دیگر عضو گروه seven شده است و با لباس جدیدی به تبلیغات بازگشته است. چندین شخصیت جدید نیز معرفی می‌شوند. پسر سرباز (جنسن آکلز)، دست‌آموزِ کاپتان امریکا برای چند ثانیه ظاهر می‌شوند. و همچنین لوری هولدن در نقش کنتس Crimson را می‌بینیم. در این تریلر، صحنه‌هایی از انفجارهای خونین و مرگبار را یکی پس از دیگری مشاهده می‌کنیم.

در آخرین قسمت The Boys، بیلی زندگی همسرش بکا را نجات داد و او و پسر هوملندر را، با گرفتاری و مشکلات زیاد، بزرگ کرد. نجات بکا طولی نکشید و رایان در حالی‌که سعی می‌کرد از او در برابر ایتورم فرانت محافظت کند، ناخواسته با اشعه‌ لیزر چشمانش او را کشت. حال بیلی تنها سرپرست اوست که باقی مانده است. از طرفی سیا، رایان را از بیلی می‌گیرد. در حالی که هیگی برای ویکتوریا نیومن سیاستمدار کار می‌کند، غافل از این که او یک قاتل روانی است که باعث انفجار سرهای بیشماری در فصل دو شد.

پخش فصل سوم سریال The Boys از تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۲۲ (۱۳ خرداد ۱۴۰۱) با پخش همزمان سه قسمت اول از شبکه آمازون پرایم ویدیو آغاز خواهد شد و قسمت اول آن نیز Payback نام دارد . فصل جدید این سریال در ۸ قسمت تولید شده که پنج قسمت مابقی به‌صورت هفتگی روزهای جمعه از آمازون پخش خواهند شد. بدین ترتیب قسمت پایانی فصل سوم سریال The Boys در تاریخ ۸ ژوئیه (۱۷ تیر) از آمازون پخش می‌شود.

 بسیاری از بازیگران اصلی که هنوز سرهایشان منفجر نشده است! از جمله کارل اربان، جک کواید، آنتونی استار، ارین موریارتی و غیره مجددا به سریال بازمی‌گردند. مانند دو فصل گذشته، اریک کریپک، اوان گلدبرگ و سث روگن، وظیفه ساخت فصل سوم سریال بویز را بر عهده دارند.