فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

بتمن کیانو ریوز در تریلر انیمیشن Super Pets

تریلر انیمیشن Super Pets
تریلر انیمیشن Super Pets

آذر امسال Warner Bros. اولین تریلر انیمیشن DC League of Super-Pets را منتشر کرد که بیشتر تمرکز تریلر روی شخصیت کریپتو و سوپرمن و دیگر حیوانات انیمیشن بود. حالا در جدیدترین اخبار فیلم و سریال، تریلر تازه‌ای از انیمیشن جدید دی سی منتشر شده است. تمرکز جدیدترین تریلر انیمیشن Super Pets روی شخصیت بتمن و ایس د بت-هاند (سگ بتمن) به صداپیشگی کوین هارت است که کیانو ریوز صداپیشگی شوالیه تاریکی (بتمن) را در این انیمیشن بر عهده دارد.

این انیمیشن تازه از دنیای دی‌سی، قرار است از دنیای تاریک و خشن دی‌سی اندکی فاصله بگیرد و جهانی روشن‌تر و سرگرم‌کننده‌تر را برای مخاطبان به تصویر بکشد. این انیمیشن جدید قرار است بیشتر روی حیوانات گروه لیگ عدالت تمرکز داشته باشد.

تریلر انیمیشن Super Pets

DC League of Super-Pets که قرار است در ماه مه نمایش داده شود، در کانون توجه ابرقهرمانان واقعی قرار خواهد گرفت. دواین جانسون در نقش کریپتو، کوین هارت در نقش ایس (سگ شکاری)، جان کرازینسکی در نقش سوپرمن، دیگو لونا در نقش چیپ (سنجاب)، ناتاشا لیون در نقش مرتون (لاک‌پشت)، ونسا بایر در نقش PB (خوک)، مارک مارون در نقش لکس لوتر، کیت مک‌کینون، کیانو ریوز در نقش بتمن و جمیله جمیل، از جمله صداپیشگانی هستند که در انیمیشن DC League of Super Pets حضور دارند. 

DC League of Super-Pets از سال ۲۰۱۸ در دست ساخت است و در حالی‌ که از ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۱ نمایش داده شود، اما تاریخ اکران آن به امسال به تعویق افتاد. این تیم بعد از ربوده شدن تیم افسانه‌ای توسط لکس لوتور متوجه می‌شود که حیوانات خانگی لیگ عدالت در نقش ابرقهرمانان اصلی قرار می‌گیرند.

خرید اشتراک ارزان نتفلیکس Netflix – کلیک کنید

ظاهرا به افتخار اکران فیلم The Batman کمپانی برادران وارنر از تریلر جدید DC League of Super-Pets رونمایی کرد که به طور جدی بتمن و حیوانات خانگی را به صورت دراماتیک در مرکز توجه قرار داد. در اینجا ریوز صداپیشگی شخصیت بتمن را به عهده دارد و می‌توان آرزو کرد که بتواند در لایو اکشن نیز نقش بتمن را بازی کند.

در طی سال‌ها بازیگران مختلفی صداپیشگی بتمن را بر عهده داشتند. در The Batman با بازی رابرت پتینسون، یک داستان کارآگاهی پیچ در پیچ دیده می‌شود. همان‌طور که در تریلر می‌بینیم بتمن ریوز هنوز جنبه‌ی تاریک خود را دارد اما حتی او نیز از عشقی که فقط یک سگ می‌تواند ارائه دهد موصون نیست و تصویر کلی بتمن نیز کمی بامزه و کارتونی شده است.

از آن‌جایی که DC League of Super-Pets یک داستان انیمیشنی است، روشن است که بیشتر برای خانواده‌ها طراحی شده باشد و تعجب‌آور نیست که فیلم تم سبک‌تری را نسبت به قهرمانی که همیشه شکنجه می‌شود به تصویر بکشد. ممکن است که تماشاگر به دیدن یک بروس وین جدی عادت کرده باشد اما DC League of Super-Pets این موضوع را تغییر خواهد داد. ریوز گزینه‌ای عالی برای این نقش است و شکی نیست که طرفدارانش از شنیدن صدای او در این نقش خوشحال خواهند شد. این تریلر از او یک بتمن عالی می سازد و حتی ممکن است در آینده ریوز فیلم Dark Knight را خودش بازی کند.