خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

آشنایی با مناطق مختلف نقشه بازی هورایزن فوربیدن وست

نقشه بازی هورایزن فوربیدن وست

Horizon Forbidden West یک بازی جهان باز فوق‌العاده زیبا است که باید در آن به گشت و گذار بپردازید و مناطق مختلف‌اش را کشف کنید. نقشه بازی بسیار بزرگ است و ممکن است در ابتدا شما را سردرگم کند اما در این مطلب از بخش اخبار بازی وبلاگ انارگیفت، راهنمای کاملی از مناطق مختلف نقشه بازی هورایزن فوربیدن وست تهیه کرده ایم تا با آمادگی کامل پای به این جهان جذاب اما خطرناک بگذارید. تا انتها با ما همراه باشید.

نقشه کامل هورایزن فوربیدن وست

نقشه بازی هورایزن فوربیدن وست
نقشه بازی هورایزن فوربیدن وست

در تصویر بالا نقشه کامل بازی را مشاهده می کنید که تمامی مناطق آن آنلاک شده است. البته در شروع بازی نقشه به این شکل نیست و هنگامی که شروع می کنید، کل آن مه گرفته است و همان‌طور که به این مناطق مختلف سفر می کنید، مه کنار می رود و بخش های مربوط به آن منطقه را در نقشه مشاهده خواهید کرد. موقعیت های ناشناخته هم تنها زمانی ماهیت واقعی خود را در نقشه معلوم می کنند که به فاصله تقریباً ۵۰ متری آن ها برسید.

جهان بازی به چهار بخش کلی تقسیم می شود و شما با شروع داستان از سمت راست به چپ خواهید رفت. البته با پیدا و قبول کردن ماموریت های فرعی و سایر فعالیت های جانبی، شما خود در حال رفت و آمد مداوم بین این بخش ها خواهید بود. برای این که درک بهتری از هر منطقه داشته باشید، بیاید نگاهی دقیق‌تر به هر کدام از آن ها بیندازیم.

سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی بازی Horizon Forbidden West – کلیک کنید

منطقه The Daunt

نقشه بازی هورایزن فوربیدن وست
نقشه بازی هورایزن فوربیدن وست

منطقه The Daunt تقریباً منطقه ابتدایی ر بازی هورایزن فوربیدن وست به شمار می رود. با این که The Daunt یکی از مناطق کوچک‌تر بازی است، هنگامی که بازی را شروع میکنید چنین حسی را به شما منتقل نمی کند و کارهای زیادی برای انجام دادن در آن وجود دارد. بخش اصلی این منطقه یک دهکده حفاری معدن به نام Chainscrape است که در آن می توانید ماموریت های جانبی زیادی را بیابید و با افراد مختلفی ملاقات کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که خیلی سریع از این منطقه عبور نکنید و تا جایی که می توانید فعالیت های آن را انجام دهید. با این کار سطح شما ارتقاء پیدا می کند و سلاح و ابزارهای مناسبی را به دست خواهید آورد تا برای منطقه بعدی آماده باشید.

خرید گیفت کارت پلی استیشن PlayStation – کلیک کنید

منطقه Plainsong / No Man’s Land

نقشه بازی هورایزن فوربیدن وست
نقشه بازی هورایزن فوربیدن وست

دومین منطقه‌ای که در نقشه هورایزن فوربیدن وست به آن می رسید، Plainsong نام دارد و محل زندگی یک قبیله کشاورزی صلح طلب به نام Utaru می باشد. اما این منطقه No Man’s Land هم می باشد؛ یک سرزمین بسیار خطرناک بین شرق و غرب که در آن یاغی های خشن Tenakth حضور دارند. روبات هایی هم که در این منطقه حضور دارند بسیار قدرت‌مندتر و خطرناک‌تر از آن هایی هستند که در The Daunt پیدا می شوند. مخصوصاً این که ایلای، شخصیت اصلی بازی، اولین Thunderjaw را در این منطقه مشاهده خواهد کرد که مهارت های بازیکن را به چالش خواهد کشید.

منطقه Shining Wastes / Still Sands

نقشه بازی هورایزن فوربیدن وست

بخش های Shining Wastes / Still Sands در نقشه مکان هایی هستند که اوضاع دشوارتر و پرتنش‌تر مي شود. اگر تا قبل از رسيدن به اين مناطق سطح شخصيت اصلی را ارتقا نداده و سلاح و ابزارهای مناسبی نخریده باشید، مسیر سختی را پیش روی خود خواهید داشت. دشمنان بسیار خطرناکی در این منطقه پرسه می زنند و هنگامی که با چند تا از آن ها مواجه شوید، متوجه خواهید شد که فرار، بهترین گزینه است و باید تا زمانی که قوی‌تر نشده اید، از آن ها دوری کنید! حتی موقعی که ابزار و شخصیت خود را ارتقا داده اید هم با رقبا و روبات هایی مبارزه خواهید کرد که پیروز شدن بر آن ها بسیار سخت است.

منطقه The Long Coast / Isle of Spires

نقشه بازی هورایزن فوربیدن وست

همان‌طور که داستان بازی وارد نیمه دوم خود می شود، شما دفعات زیادی به این منطقه باز خواهید گشت اما به صورت گذری از آن عبور خواهید کرد و مانند مناطق دیگر، در آن وقت خود را سپری نمی کنید. این مسئله بدین معنی است که می توانید به راحتی بازی را تمام کنید و هنوز بخش های ناشناخته زیادی برای کشف کردن باقی مانده باشد و این که بخواهید بعداً به آن ها سر بزنید، به میزان تکمیل ماموریت های فرعی بستگی دارد. این منطقه به نوعی بخش پایانی بازی محسوب می شود و بهتر است که بهترین سلاح ها را به دست آورید و سطح خود را ارتقا دهید تا راه آسان‌تری را در آن پیش روی خود داشته باشید.