خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

داستان و تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5

تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5

کارل فیربورن، تک تیرانداز ماهر سری بازی های Sniper Elite، در نسخه جدید به جبهه های فرانسه خواهد رفت تا نقشه های نازی ها برای خراب کردن حمله نورماندی را نقش بر آب کند. در این مطلب از بخش اخبار گیم وبلاگ انارگیفت، جزئیات، داستان و تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. تا انتها با ما همراه باشید.

استودیو Rebellion Entertainment از Sniper Elite 5، چپتر جدید سری بازی های تک تیراندازی جنگ جهانی دوم خود رونمایی کرده است. باری دیگر تک تیرانداز خوشتیپ مجموعه، کارل فیربورن، به ماموریتی خطرناک خواهد رفت و از جبهه های ایتالیا به فرانسه و پشت خطوط نازی ها در سال ۱۹۴۴ خواهد رفت. فیربورن ماموریت دارد تا اسرار مربوط به پروژه مخفی kraken را بفهمد و آن را متوقف کند. این پروژه مخفی جنگ جهانی را قبل از این که متفقین بتوانند به نورماندی حمله کنند، به سود نازی ها پایان خواهد داد.

معرفی بهترین بازی‌های تک‌تیرانداز کامپیوتر – کلیک کنید

مثل همیشه و با استایل خاص Sniper Elite 5، ما شاهد متلاشی شدن سر و دیگر اعضای بدن نازی ها خواهیم بود. البته باز هم شلیک ها به صورت اسلوموشن برای ما به تصویر کشیده می شوند و کشته شدن هر سرباز نگون‌بختی که در دید فیربورن قرار می گیرید را با نهایت جزئیات می بینیم.

تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5

طبق گفته های Rebellion، یکی از ویژگی های جدید Sniper Elite 5، واقعی بودن برخی از مکان های بازی است که از روی نقشه‌ی فرانسه در سال ۱۹۴۴ ساخته شده اند. همچنین سیستم های حرکتی جدیدی به بازی اضافه شده اند که شامل استفاده از زیپ لاین و یا حرکت از لبه ساختمان و سازه ها می باشد و در کنار این ها، آپشن های جدید برای مولتی پلیر هم وجود دارد. شما قادر خواهید بود تا با دوست‌تان بازی را در حالت co-op تجربه کنید و شما می توانید با هم‌تیمی خود آیتم ها و مهمات را به اشتراک بگذارید و حتی هنگام زخمی شدن به هم کمک کنید. به عنوان یک ویژگی جدید و ویژه، شما حتی می توانید به بخش کمپین یک بازیکن دیگر وارد شوید و در نقش اسنایپر رقیب، نبردی سنتی بین تک تیرانداز ها شکل دهید.

حالت Competitive مولتی پلیر در Sniper Elite 5 هم وجود دارد و شامل نبرد هایی بین ۱۶ بازیکن می باشد و حالت Survival هم شما و سه بازیکن دیگر را در برابر سیلی از نیروهای نازی قرار می دهد و باید تا حد توان مقاومت کنید.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای بازی Sniper Elite 5 تعیین نشده است اما استودیو سازنده اعلام کرده است که در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد. در نتیجه این عنوان هم در میان بزرگ ترین بازی های سال ۲۰۲۲ قرار می گیرد. Sniper Elite 5 برای پلتفرم های PS5، PS4، PC، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس عرضه خواهد شد و از روز اول در سرویس ایکس باکس گیم پس هم در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.