فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

معرفی گیفت کارت Game & Grub و نحوه استفاده از آن

معرفی و نحوه استفاده از گیفت کارت Game & Grub

گیفت کارت Game & Grub Choice یک کارت هدیه دیجیتالی مخصوص گیمرها است. شما می توانید با استفاده از شارژ این گیفت کارت، بازی ها و لوازم جانبی گیمینگ مورد نظر خود را بخرید. با این گیفت کارت همه‌کاره انتخاب شما گسترده‌تر از پیش است؛ به این معنا که می توانید با استفاده از گیفت کارت Game & Grub، گیفت کارت های دیگر شرکت ها را برای خود بخرید و از محصولات آن‌ها استفاده کنید.

معرفی گیفت کارت Game & Grub 

با خرید کارت هدیه دیجیتالی Game & Grub می توانید از شارژ حساب آن استفاده کنید و آن را با دیگر گیفت کارت های موجود در بازار عوض کنید. شما می توانید Game & Grub را با گیفت کارت ایکس باکس، گیم استاپ، Grubhub، Buffalo Wild Wings و Domino’s عوض کنید.

اگر به دنبال بهترین گیفت کارت بودید، دیگر نیازی نیز نگران باشید چرا که گیم اند گراب بهترین کارت هدیه دیجیتالی است. یکی مزیت های این گیفت کارت همه‌جانبه بودن آن است. مثلا شاید شما ندانید دوست‌تان ایکس باکس دارد یا پلی استیشن یا نینتندو …
کافی است این گیفت کارت را از فروشگاه انارگیفت تهیه کنید و آن را به دوست یا عوض خانواده‌تان هدیه دهید. دارندگان کنسول پلی استیشن، ایکس باکس، نینتندو، استادیا و … می توانند شارژ این کارت هدیه را به حساب خود منتقل کنند و با آن بازی ها و لوازم جانبی مخصوص کنسول خود را بخرند.

خرید گیفت کارت Game & Grub – کلیک کنید

با این حال به یاد داشته باشید که نمی توانید مستقیما از این کارت هدیه استفاده کنید. به عبارتی باید ابتدا آن را به گیفت کارت یک کمپانی دیگر مثل گیفت کارت پلی استیشن یا گیفت کارت ایکس باکس تبدیل کنید و سپس از شارژ آن استفاده کنید.

نحوه استفاده از کارت هدیه Game & Grub

برای استفاده و تبدیل کارت هدیه دیجیتالی Game & Grub باید :

۱. ابتدا به وب‌سایت redeem.giftcards.com بروید؛
۲. سپس شماره کارت و کد ۱۰ رقمی که به ایمیل شما فرستاده شده تا در قسمت مخصوص وارد کنید؛

۳. سپس روی دکمه‌ی Redeem Card کلیک کنید؛ حالا کافی است گیفت کارت مورد نظر خود (پلی استیشن، ایکس باکس، نینتندو و …) را انتخاب کنید و تایید را بزنید.

در این مرحله می توانید کد گیفت کارتی ارسال‌شده را روی کنسول خود Redeem کنید و بازی ها و لوازم جانبی مورد نیاز خود را بخرید.