فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

تاریخ شروع و جزییات فصل ۱ کالاف دیوتی ونگارد

فصل 1 کالاف دیوتی ونگارد و وارزون

در حال حاضر شاهد فصل ۶ کالاف دیوتی هستیم. این فصل قرار است به محتوای کالاف دیوتی کلد وار پایان دهد. درحال حاضر تنها چندهفته با انتشار کالاف دیوتی ونگارد فاصله داریم و به همین بهانه در این بخش از اخبار گیم هر آن چه از فصل ۱ آن می دانیم را به شما به اشتراک خواهیم گذاشت. انتشار داشتیم اکتیویژن فصل ۷ وارزون را معرفی کند اما گویا قرار است شماره‌ی فصل ها کمی تغییر کند؛ گرچه همچنان منتشر انتشار خبر قطعی از سوی اکتیویژن هستیم.

کالاف دیوتی ونگارد قرار است ۵ نوامبر، وسط فصل ۶ ام کالاف دیوتی کلد وار، منتشر شد. به عبارتی، گیمرها می توانند فصل ۱ کالاف دیوتی ونگارد با تم جنگ جهانی دوم را همراه با مپ Verdansk ’84 کالاف دیوتی وارزون با تم Cold War همزمان بازی کنند. شما می توانید بخشی از گیم پلی بازی را در پایین مشاهده کنید؛

هنوز اخبار موثقی از محتوای اولیه کالاف دیوتی ونگارد به دست‌مان نرسیده اما بتل پس فصل ۶ کالاف دیوتی کلد وار ۱ دسامبر تمام می شود. همچنین گفته شده نقشه Pacific وارزون با تم کالاف دیوتی ونگارد قرار است تا پایان امسال منتشر شود. هنوز نمی دانیم تاریخ انتشار این مپ چه زمانی است؛ باز هم می گوییم که هنوز اخبار رسمی از سوی اکتیویژن منتشر نشده اما حدس ما این است که شروع فصل ۱ کالاف دیوتی ونگارد ۱ دسامبر ۲۰۲۱ خواهد بود.

آموس هاج، کارگردان هنری استودیو Raven Software، در رویداد Season Six Studio Broadcast اعلام کرد که این آخرین حضور مپ Verdansk در فصل ۶ است. به همین خاطر حدس می زنیم که مپ جدید با پایان فصل ۶ به وارزون بیاید. همچنین گفته شده اکتیویژن قرار است یک سیستم ضد Cheat جدید برای کالاف دیوتی ونگارد و وارزون معرفی کند؛ همه می دانیم که سیستم قدرت‌مند ضد Cheat برای یک بازی بتل رویال ضروری است.

هنوز نمی دانیم کالاف دیوتی ونگارد هنگام انتشار چه نوع محتوای Zombiesی خواهد داشت. Treyarch قرار است همچنان به افزودن زامبی های مغزخوار به بازی ادامه دهد. کریگ هیوستون، نویسنده‌ی بازی، گفته که حضور زامبی هادر داستان Dark Aether ضروری است چرا که از دیگر آزمایش‌ های عجیب و غریبِ غیرانسانی پرده بر می دارد. با این حال، معتقدیم که اکتیویژن تا شروع جشن هالووین اطلاعاتی از این محتوا منتشر نمی کند.

بعضی از کاربران که اخبار اکتیویژن را دنبال می کنند گفته‌اند اولین مپ زامبی کالاف دیوتی ونگارد مثل همیشه Roundی نیست و اولین نقشه‌ی استاندارد بازی بعد از فصل ۱ منتشر می شود. گویا قرار است به جای Zombies قدیمی یک حالت زامبی جدید به بازی معرفی شود. یکی از کاربران که اخبار موثقی از کالاف دیوتی در دست دارد بخش زامبی ونگارد را این‌گونه توصیف کرده است:« ترکیبی از Outbreak، Onslaught و زامبی های Roundی»

با این همه به یاد داشته باشید که بهتر است اخبار و شایعات فصل ۱ CoD Vangaurd را با دقت دنبال و بررسی کنیم اما می دانیم اکتیویژن در ماه اکتبر اخبار موثق را منتشر خواهد کرد. با انتشار اخبار رسمی این طملب را بروز خواهیم کرد.