فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

آموزش احراز هویت در بایننس Binance

نحوه احراز هویت (وریفای) حساب بایننس

صرافی آنلاین بایننس اخیرا اعلام کرده که برداشت‌های بیت کوین بدون احراز هویت را از ۲ به ۰.۰۶ کاهش می دهد. این مسئله باعث شده بسیاری از کاربران ایرانی با خرید و فروش بیت کوین با مشکل مواجه شوند. علاوه بر این، صرافی Binance احراز هویت پایه را برای تمامی کاربران آن اجباری کرده است. حالا سوال پیش می آید با وجود چنین شرایطی چگونه از حساب بایننس استفاده کنیم؟ آیا اصلا می‌شود در بایننس احراز هویت کرد؟ در این بخش از انارگیفت به آموزش احراز هویت بایننس خواهیم پرداخت.

نحوه ارتقا حساب از سطح یک به سطح دو

برای احراز هویت در Binance باید حساب کاربری داشته باشید. برای ورود به حساب کاربری یا ایجاد حساب جدید می توانید به وب‌سایت رسمی Binance بروید.

۱. بعد از این که به حساب کاربری خود وارد شدید، به داشبورد بروید. در این قسمت باید سطح حساب خود را از یک به دو ارتقا دهید تا محدودیت های بایننس شامل حال شما نشود. به علاوه که اگر چنانچه مشکلی برای حساب‌تان پیش بیاید، با داشت سطح ۲ می توانید خیلی راحت‌تر مساله را پیگیری و مساله را برطرف کنید. در هر صورت این مورد اختیاری است.

۲. اما اگر می خواهید حساب کاربری خود را وریفای کنید مانند تصویر زیر روی گزینه Unverified کلیک کنید؛ با این کار به مرحله بعد جهت وریفای حساب کاربری خود هدایت خواهید شد.

نحوه وریفای حساب کاربری بایننس

۳. در مرحله بعد وارد صفحه انتخاب نوع هویت خواهید شد. در این‌جا گزینه Personal را انتخاب نمایید؛ با کلیک بر روی گزینه Personal مانند تصویر زیر به مرحله بعد هدایت می گردید.

۴. با انتخاب نوع هویت، وارد صفحه ارسال مشخصات و مدارک می شوید. مانند تصویر زیر می بایست ابتدا ملیت خود را انتخاب نمایید؛ روی گزینه International کلیک کنید.

۵. کافی است در کادرهای مشخص شده نام و نام خانوادگی و جنسیت خود را مشخص و در کادر بعدی ملیت خود را مشخص کنید. در قسمت بعدی کشور خود را انتخاب کنید و در کادر بعد شماره پاسپورت خود را وارد نمایید.

۶. قدم بعدی مربوط به ارسال تصاویر اسکن شده مدارک هویتی است؛ شما باید تصویر کاور پاسپورت خود را که از قبل تهیه نموده اید را جهت ارسال انتخاب نمایید. در قدم بعد تصویر اسکن شده صفحه اصلی پاسپورت خود را جهت ارسال انتخاب نمایید.

۷. در قدم آخر می بایست مطابق نمونه یک عکس سلفی از خود در حالی که پاسپورت خود را در دست دارید و صفحه اول آن در تصویر مشخص باشد به همراه یک تکه کاغذ که نام Binance و تاریخ همان روز بر روی آن نوشته شده باشد گرفته و جهت ارسال انتخاب نمایید.

۸. در مرحله پایانی وریفای بر روی دکمه Submit کلیک نمایید.

پس از ارسال موفقیت آمیز مدارک و مشخصات، در صورتی که مدارک ارسالی مشکلی وجود نداشته باشد، حساب کاربری شما معمولا ظرف ۲۴ ساعت تایید و وریفای می گردد و به سطح ۲ ارتقاء می یابد.

خرید اکانت وریفای شده بایننس – کلیک کنید

خوشبختانه بایننس تاکنون با کاربران ایرانی مشکلی نداشته و بعضا در برخی مواقع با ارسال اسکن پاسپورت و سایر موارد خواسته شده جهت وریفای حساب حساب کاربری ایرانیان را وریفای کرده است. به علاوه این که کم خطرترین وب‌سایت صرافی ارزهای دیجیتال از جهت امکان تحریم برای ایرانیان وب سایت بایننس می باشد. سرورهای بایننس در کشور چین مستقر است بنابراین امکان بلوکه کردن حساب ایرانیان در آن در پایین ترین درجه نسبت به سایر صرافی ها میباشد.

پس از فعال سازی google authenticator هر زمان که بخواهید وارد حساب کاربری تان در binance.com شوید پس از وارد کردن رمز عبور و نام کاربری یک فیلد برای شما باز می شود که از شما می خواهد کد امنیتی که برای شما در اپلیکیشن google authenticator باز شده را وارد کنید. پس باید به موبایل تان دسترسی داشته باشید و آن کد را از اپلیکیشن بردارید و در فیلد مربوطه در سایت وارد کنید.

نحوه احراز هویت در بایننس Binance

۱. در قدم نخست شما باید وارد حساب کاربری بایننس شوید و روی گزینه Identification کلیک نمایید.

احراز هویت بایننس

۲.  روی گزینه Get verified بزنید.

احراز هویت بایننس

۳. بایننس سه روش احراز هویت مختلف دارد؛ احراز هویت پایه، متوسط و پیشرفته. پیشنهاد می کنیم گزینه پایه یا همان Basic را برای حساب خود انتخاب کنید. حالا با کلیک روی گزینه Residential Country/Region می توانید محل سکونت خود را تغییر دهید.

احراز هویت بایننس

۴. بعد از انتخاب کشور و سطح احراز هویت، اکنون در مرحله بعد روی گزینه Verify Now کلیک کنید.

۵. حالا اطلاعات شخصی خود را در قسمت مخصوص وارد و بر روی گزینه Continue کلیک کنید.
نکته: در این مرحله از احراز هویت Binance حتما توجه داشته باشید که اطلاعات وارد شده با مدارک شناسایی شما یکی باشد چرا که پس از تایید دیگر نمی توانید آن را تغییر دهید.

۶. با این کار، احراز هویت پایه برای حساب بایننس شما فعال می شود.

حالا می توانید با خیال راحت به خرید و فروش بیتکوین بپردازید!

شما می توانید پرسش‌ها و پیشنهادی‌های‌تان را در پایین همین بخش با ما به اشتراک بگذارید.