فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

تاریخ انتشار اسکایریم برای PS5 و ایکس‌ باکس سری X|S

تاریخ انتشار اسکایریم برای PS5

بازی The Elder Scrolls V: Skyrim یکی از معروف ترین بازی های جهان باز و سبک نقش آفرینی است که توسط استودیو Bethesda ساخته شد و در سال ۲۰۱۱ منتشر شد و محبوبیت زیادی بین بازیکنان کسب کرد. اما شاید فکر کنید که سازندگان بازی بی خیال این محبوبیت شده باشند و دوران الدر اسکرولز: اسکایریم تمام شده باشد اما سخت در اشتباه اید! استودیو بتسدا تاریخ انتشار اسکایریم برای PS5 و با عنوان Anniversary Edition را برای PS5 و ایکس باکس سری X/S و PC و سایر پلتفورم های مهم، اعلام کرده است! اما نکته ای که باعث شده Anniversary Edition ارزش بازی داشته باشد و مورد انتظار طرفداران باشد، اضافه شدن محتوای اضافی در این ده سال و مکانیزم جدید ماهی گیری آن است. ما در این مطلب از بخش اخبار بازی به صورت مفصل تر به تاریخ انتشار نسخه جدید اسکایریم برای PS5 و سایر دستگاه های و تغییرات این نسخه جدید خواهیم پرداخت. با ما تا انتها همراه باشید.

شاید کسی انتظار وقوع چنین اتفاقی را نداشت اما استودیو Bethesda قصد دارد بازی The Elder Scrolls V: Skyrim را دوباره منتشر کند و این بار محتوای جدید و اضافه ای را نیز به بازیکنان و طرفداران ارائه می دهد. در دهمین سالگرد انتشار اصلی بازی، این محتوای جدید در قالب نسخه Anniversary عرضه می شود و برای PC، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری اس و ایکس در دسترس خواهد بود.

اما محتوای اضافی در طول این ده سال تنها نکته مهم در مورد The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition نیست. یک مکانیزم ماهی گیری کاملاً جدید به این جهان عظیم اضافه شده است. ماهی گیری هنگامی که بازی در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۲۱ عرضه شود، به عنوان یک مینی گیم در بازی وجود خواهد داشت.

البته Anniversary Edition تغییرات و بخش های جدید دیگری نیز دارد اما بتسدا در مراسم مجازی QuakeCon جزئیاتی را در مورد آن ها فاش نکرد. البته بتسدا نکته ای را ذکر کرد و آن نکته این بود که نسخه جدید بازی Skyrim شامل یک سری محتوای جدید از Creation Club می باشد.

خرید گیفت کارت ایکس باکس گیم پس – کلیک کنید

هنگامی که تاریخ اعلام شده انتشار نسخه جدید اسکایریم برای PS5 و ایکس باکس سری X|S فرا رسد، کاربران این کنسول ها دسترسی به یک ورژن رایگان ارتقا یافته نسل بعد را نیز دریافت خواهند کرد. همه کسانی دیگری که Special Edition بازی اسکاریم را داشته باشند نیز می توانند آپگرید نسخه جدید Anniversary را با قیمتی که هنوز تعیین نشده، خریداری کنند.

با انتشار نسخه anniversary، این دهمین ورژن منتشر شده برای The Elder Scrolls V: Skyrim است که همین موضوع باعث شده این بازی یکی از موفق ترین ها در این زمینه باشد.

نسخه Anniversary بازی The Elder Scrolls V: Skyrim رسماً در تاریخ ۱۱ نوامبر امسال (۲۰ آبان ماه ۱۴۰۰) منتشر خواهد شد.