آموزش استفاده از ردیم کد ویزا کارت وانیلا

شرکت Vanilla واقع در آمریکا، ویزاکارتی به نام ویزا کارت وانیلا صادر کرده است. ویزا کارت Vanilla یک کارت هدیه‌ی ویزای پیش پرداخت است که از اعتبار ۱۰ دلار تا ۵۰۰ دلار ارائه می‌شود. از ویزاکارت وانیلا می‌توان برای معاملات فروشگاهی، آنلاین، تلفنی و سفارشات پستی استفاده کرد. 

از Vanilla می‌توان در سایت‌هایی استفاده کرد که به ایرانیان اجازه خرید نمی‌دهد؛ از طرفی دیگر در سایت‌هایی می‌توان از ویزا کارت Vanilla استفاده کرد که تنها اجازه‌ی خرید به دارندگان ویزاکارت‌های آمریکایی داده می‌شود. با توجه به این مواردی که گفته شد، این کارت برای کاربران ایرانی که قصد خرید از سایت‌های آمریکایی دارند، انتخاب مناسبی است.

با خرید ویزا کارت وانیلا می‌توان از خدمات سایت‌هایی از جمله اپل، Newegg، Digi-key ،Spotify iTunes و همچنین شارژ Google Adwords و … بهره برد.

ویژگی‌های ویزا کارت وانیلا

یکی از پراستفاده‌ترین ویژگی‌های ویزا کارت Vanilla قابلیت اضافه کردن billing address است که برای انجام خریدهای اینترنتی از طریق پنل کاربری به کار می‌رود. از دیگر قابلیت‌های این گیفت کارت می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت مشاهده تراکنش به صورت لحظه‌ای.
  • بدون محدودیت زمانی و تاریخ انقضا (اعتبار تا ۸ سال)
  • قابلیت صدور از اعتبار ۱۰ تا ۵۰۰ دلار.
  • مناسب برای سایت‌هایی که نیاز به کارت‌های پرداخت آمریکایی دارند.

البته توجه داشته باشید که از این گیفت کارت نمی‌توان در دستگاه‌های خودپرداز و یا برای خریدهای روزانه استفاده کرد.

نکته: در زمان استفاده از این کارت باید از یک فیلتر شکن قدرتمند به عنوان نرم افزار تغییر آی پی استفاده کرد. علاوه بر این، در زمان خرید محصول مورد نظر، باید کد پستی آمریکایی و همچنین نام کشور آمریکا را در قسمت billing information وارد کرد.

نحوه استفاده از ویزا کارت Vanilla

استفاده از ویزا کارت Vanilla بسیار ساده است. تنها باید محصول مورد نظر خود را در وب‌سایت‌هایی مثل اپل، اسپاتیفای، آی تونز، گوگل Adwords و … انتخاب کنید و در بخش پرداخت، مشخصات ویزا کارت وانیلا که به ایمیل شما فرستاده شده را در قسمت مخصوص وارد کنید و در نهایت، کلید پرداخت را بزنید. همچنین می‌توانید شارژ آن را به حساب پی‌پال خود اضافه کنید.

بعنوان مثال برای خرید اشتراک پرمیوم اسپاتیفای باید از سربرگ بالا، گیفت کارت وانیلا را انتخاب کرده و مشخصات کارت (شماره کارت، تاریخ انقضا، CCV2 و رمز عبور) را در فیلدهای مربوطه وارد کنید.

استفاده از ویزاکارت وانیلا
استفاده از ویزاکارت وانیلا

نحوه بررسی شارژ باقی‌مانده در حساب ویزا کارت Vanilla

اگر شما از ویزا کارت خود استفاده کنید و مبلغ سبد خریدتان از شارژ کارت کمتر باشد، باقی مبلغ در کارت باقی می‌ماند. حال از کجا بفهمیم کارت‌ مورد استفاده چقدر شارژ دارد؟

برای اطلاع از مبلغ باقی‌مانده حساب کافی است:

  1. ابتدا به وب‌سایت رسمی Vanilla Gift بروید.
  2. سپس از قسمت بالای صفحه، بر روی گزینه Check Balance کلیک کنید؛
خرید ویزا کارت Vanilla
خرید ویزا کارت Vanilla
  1. در صفحه‌ مربوطه، مشخصات ویزا کارت وانیلای خود را در جای خالی وارد کنید و در انتها دکمه Sign In را بزنید.
ردیم کردن گیفت کارت وانیلا
ردیم کردن گیفت کارت وانیلا

حالا در صفحه جدید، باقی‌مانده حساب خود را مشاهده می‌کنید.

نکته: این کارت‌ها با کسر مبلغی ناچیز به عنوان کارمزد، برای کاربران قابل استفاده است و این یکی از نکاتی است که خریداران در زمان استفاده از آن، باید بدان توجه کنند، اعتبار ویزا کارت خریداری شده را بالاتر از قیمت محصول مورد نظر خود در نظر بگیرند و اقدام به تهیه آن نمایند. ارز پایه برای خرید ویزا کارت وانیلا، دلار آمریکا است که به طور روزانه محاسبه می‌شود.

درگاه پرداخت انارگیت

شاید دوست داشته باشید
پیام بگذارید