فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

رونمایی از ماسک هوشمند N95

به تازگی طرحی از ماسک های هوشمند N95 توسط شرکت Razer منتشر شده است. بیش از یک سال از همه گیری ویروس کرونا گذشته. و به نظر می رسد برای مدت بیشتری باید از ماسک استفاده کنیم. Razer project hazel یک ماسک هوشمند N95 است. که برای استفاده روزمره طراحی شده. این ماسک ویژگی هایی مانند ضدعونی،فیلترازیسیون،نورپردازی RGB و فناوری AMP صدا دارد! ماسک شرکت Razer،طراحی زیبا دارد و امنیت را در شرایط همه گیری و قرنطینه حفظ می کند.

امنیت

امنیت ماسک از اهمیت بالایی برخوردار است. قطعا افراد جامعه ابتدا باید به امنیت این ماسک های هوشمند اطمینان پیدا کنند. پروژه Hazel از ماسک های N95 مخصوص جراحی استفاده می کند. علاوه بر آن،از ونیلاتور های قابل شارژ و پد های هوشمند قابل تعویض نیز استفاده می کند. شرکت Razer مدعی است که پد های هوشمند استفاده شده در این ماسک،راندمان بالایی دارند و می توانند قریب به ۹۵ درصد از ذرات معلق در هوا را فیلتر کنند! این ماسک همراه یک شارژر برای ونیلاتور ها یا همان تصفیه کننده های هوا، ارائه خواهد شد. علاوه بر آن یک ضدعفونی کننده UV نیز برای اطمینان از تمیزی ماسک وجود دارد.

خرید گیفت کارت ریزر – کلیک کنید

ویژگی های ماسک هوشمند N95

پروژه Hazel از پلاستیک ضد خش و ضد آب ساخته شده. حلقه های گوش قابل تنظیم و سفارشی است. یک سیستم خوب به همراه خنک کننده برا جریان هوا و دفع دی اکسید کربن،برای ماسک تهیه شده. طراحی این ماسک باعث می شود دهان افرادی در هنگام صحبت کردن دیده شود. که برای موقعیت های اجتماعی مختلف که حفظ امنیت نیز اهمیت دارد،بسیار کاربردی است. این ماسک دارای حالت کم نور است که نورها را در تاریکی و یک میکروفون داخلی فعال می کند تا صدای کاربر را برای ارتباط بهتر تقویت کند. البته بدون روشنایی chroma RGB، نمی شود این ماسک را از محصولات Razer دانست. در این ماسک از نور های RGB استفاده می شود.نور RGB را می توان روی یک چراغ حلقه ای در اطراف ونتیلاتورها یافت و با بیش از ۱۶ میلیون رنگ به صورت سفارشی تهیه کرد.

اگر قصد دارید ماسک هوشمند Razer را خریداری کنید باید مدتی صبر کنید. در حال حاضر Razer برنامه ای برای فروش این محصول ندارد. اگرچه این شرکت خاطرنشان می کند که با استفاده از آزمایش دقیق و بازخورد کاربر برای اطمینان از انطباق ایمنی و حداکثر راحتی و قابلیت استفاده، پروژه Hazel را بهینه سازی خواهد کرد. مشخص نیست که پروژه Hazel چه زمانی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت