خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

فیلم گودزیلا Vs کینگ کونگ – تریلر نبرد حماسی دو هیولای افسانه‌ای منتشر شد!

فیلم مبارزه گودزیلا در مقابل کینگ کونگ در مارس اکران می‌شود – پیش نمایش فیلم را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

همانطور که سازندگان فیلم قولش داده بودند، تریلر گودزیلا Vs کینگ کونگ در ۲۴ ژانویه منتشر شد. پیش نمایش حماسه‌ای کایجو افسانه‌ای را در این پست باهم می‌بینیم. گودزیلا Vs کینگ کونگ در ۲۶ مارس (۶ فروردین) در سینماها و برروی HBO Max اکران خواهد شد.

Legendary Pictures اولین تریلر این فیلم را منتشر کرد، آن‌ هم دقیقا بعد از این که اولین پوستر فیلم در توییتر منتشر شد و طرف‌داران واکنش‌ مثبتی به آن نشان دادند. این استودیو فیلم‌سازی همچنین یک تیزر تبلیغاتی از این فیلم در روز یکشنبه منتشر کرد. شاید بپرسید چرا؟ جواب این است که درسال ۲۰۲۱ هستیم و پخش تیزرِ تریلر فیلم‌ها تبدیل به کاری رایج شده است.

خرید گیفت کارت نتفلیکس – کلیک کنید

در اولین تریلر رسمی می‌توانیم نگاه اجمالی‌ای به نبرد بین گودزیلا، خزنده‌ای غول پیکر و کینگ کونگ، یک میمون غول آسا داشته باشیم. طبق گفته‌ی وب‌سایت رسمی خود فیلم، موضوع اصلی این است که گودزیلای غول پیکر در تمام جهان خرابکاری به بار آورده و کینگ کونگ که همراه با دوست یتیم خود، جیا، در پی پیدا کردن خانه حقیقی خود است، باید جلوی او را بگیرد. طبیعی است که این دو هیولای افسانه‌ای «در نبردی قهرمانانه و فراموش نشدنی به مبارزه یکدیگر می‌روند، و سرنوشت جهان در دستان این دو است.» اما «نبرد این دو غول – که توسط نیروهای مخفی کنترل می‌شود – تنها مقدمه‌ای برای معمای مرموز بوده که ریشه آن در هسته زمین شکل گرفته است.»

جالب است که فیلم گودزیلا Vs کینگ کونگ به عنوان یک فیلم مستقل از قسمت‌های پیشین خود اکران خواهد شد. با این حال، این فیلم قطعا در ادامه فیلم گودزیلا ۲۰۱۴، کونگ: جزیره جمجمه ۲۰۱۷ و گودزیلا: پادشاه هیولاها ۲۰۱۹ است. در تریلر جدید، کایل چندلر، بازیگر Dr. Mark Russell در (گودزیلا: پادشاه هیولاها) و بازیگر Millie Bobby Brown در Stranger Things حضور دارد. دیگر بازیگرهای این فیلم عبارت‌اند از: Alexander Skarsgård, Rebecca Hall و Brian Tyree Henry.

در تریلر، قبل از ورود گودزیلا، صحنه‌ی کلاسیک کونگ را می‌بینیم که دست‌هایش با زنجیر بسته شده است. صحنه‌های زیادی هم از مبارزه و اکشن بین این دو غول CGI در تریلر قابل مشاهده است. شاید اوج آن، صحنه‌ی آخر تریلر باشد که کونگ با استفاده از انرژی خود گودزیلا، اشعه او را به سرش اسلم دانک می‌کند! اگر فقط بخاطر مبارزات کایجو، گودزیلا Vs کینگ کونگ را تماشا می‌کنید قطعا پشیمان نخواهید شد.

در حال حاضر گودزیلا Vs کینگ کونگ قرار است ۲۶ مارس در سینماهای سراسر جهان، و در آمریکا برروی HBO Max اکران شود و به مدت ۳۱ روز قابل تماشا خواهد بود. با این حال یک تئوری دیگر هم وجود دارد. در تریلرها و توییت‌ها، زمان انتشار ۲۰۲۱ اعلام شده و جزییات دیگری در دست نیست. در نتیجه ممکن است بخاطر شرایط پاندمی کووید۱۹ شاهد یک تاخیر دیگر در اکران فیلم باشیم. وارنز بروز Warner Bros تصمیم گرفته این فیلم را همزمان با پخش در سینما، به طور آنلاین هم اکران کند. هرچه نباشد نباید فراموش کنیم که ظاهرا Legendary Pictures از این تصمیم وارنز بروز خیلی خوشحال نیست.