خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

چگونه تمام تکه‌های زره ماندالوریان فورتنایت را بدست بیاوریم؟

اولین چیزی که بعد از خرید بتل پس فصل ۵ فورتنایت می‌گیرید، خود اسکین ماندالوریان است اما برای تکمیل این اسکین جنگ ستارگان خیلی کارها باید انجام بدهید. هرکدام از ماموریت‌های بانتی هانتر تکه‌هایی از زره ماندالوریان را به شما می‌دهند که با ارتقا سطح‌تان در بتل پس می‌توانید به آن‌ها دست یابید.

چالش اول بعد از خرید بتل پس برای شما نمایان می‌شود و چالش‌های بعدی با ارتقا سطح‌تان به شما نمایش داده می‌شود. در نقشه زیر تمام مکان‌هایی که باید برای چالش ۴ مرحله‌ای Beskar به آن‌جا بروید نشان داده شده است:

در پایین، لیست چالش‌ها و چگونگی گذشتن از آن‌ها به سادگی را برای شما توضیح دادیم.

ابتدا به Razor Crest بروید

این اولین چالشی است که باید بعد از خریدن بتل پس آن را تکمیل کنید. به Razor Crest جایی که سفینه ماندالورین سقوط کرده است بروید و یک آیتم کوچک را پیدا کنید و آن را بردارید. این تکه زره Beskar، کوچک و مستطیلی شکل بوده و از زمین بیرون آمده است. خواهید دید که این آیتم می‌درخشد و وقتی نزدیکش شدید پیامی برای برداشتن‌اش ظاهر می‌شود.

Beskar Steel Deep را در the Belly of the Shark پیدا کنید

برای پیدا کردن این آیتم باید به گوشه بالا سمت چپ نقشه، بالای Coral Castle بروید. جزیره‌ای در آن‌جا وجود دارد که سنگ‌های آن شبیه یک کوسه غول پیکر است که در فصل قبلی یک مقر سری بود. هنگام گلاید، جزیره را این‌گونه خواهید دید:

خرید ویباکس فرتنایت – کلیک کنید

این تکه زره ماندالورین در صندوق رهاشده‌ای درون شکم خود کوسه قرار دارد. موقع گلاید به داخل دهان کوسه بروید و بعد به سمت چپ بپیچید. در بزرگ گاو صندوق را خواهید دید که می‌تواند از روی قلوه سنگ‌ها به سمت آن بروید. تکه زره ماندالوریان روی قفسه‌ای درون گاو صندوق قرار دارد.

در محل تلاقی آسمان و زمین می‌توانید Beskar Steel را پیدا کنید

این کوئست بسکار شما را به بالاترین نقطه نقشه خواهد برد. همان قله کوهستان برفی است که در جنوب Catty Corner و در شرق Misty Meadows واقع شده است. تکه زره ماندالوریان در بالاترین نقطه کوه قرار گرفته است. از تصویر زیر برای درک بهتر مکان این آیتم استفاده کنید. نقشه اول این پست، مکان دقیق این آیتم را به شما نشان می‌دهد.

یک کوئست بانتی هانت را به پایان برسانید.

این یک چالش ساده است. در روی نقشه بسیاری NPC وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها کوئست Bounty بگیرید. بعد باید هدف را پیدا کرده و او را بکشید. بانتی‌ها با صحبت کردن با NPCها شروع می‌شوند. بعضی مکان‌های این NPC‌ها عبارت‌اند از: Dirty Docks, Steamy Stacks, Retail Row, Lazy Lake, Misty Meadows و خیلی مکان‌های دیگر. منوی بانتی NPCها به این شکل است:

خرید گیفت کارت پلی استیشن – کلیک کنید

آشیومنت متخصص اسلحه (Weapon Specialist) را بدست آورید.

آشیومنت‌های Weapon Specialist با دمج‌ای که با هر اسلحه به کسی وارد می‌کنید، به دست می‌آید. عدد آن برای Pistol ها و SMG ها ۱۵۰، و برای Assault Rifle ها و شاتگان‌ها ۲۵۰ است. این چالش‌ را حتی وقتی می‌خواهید معمولی بازی‌ کنید هم می‌توانید کامل کنید. بهتر است تا در منطقه‌ای با اسم خاص فرود بیایید، به سرعت به دنبال اسلحه بگردید و به دنبال پلیرها برای کشتنشان باشید!

باید یک کوئست لجندری را انجام دهید.

اپیک گیمز هرهفته در کنار چالش‌های هفتگی یک کوئست لجندری هم به بازی اضافه کرده می‌کند. هرکدام مراحل مختلفی دارند و به پلیرها Experience Point زیادی می‌دهند. برای مثال، کوئست لجندری هفته ۶ام این بود که پلیرها می‌بایست تعدادی هدشات می‌گرفتند و برای هر ۲۰ هدشات، ۵۵هزار Experience Point کسب می‌کردند. وقتی چالش Beskar را انجام دادید، برای گرفتن تکه‌ی‌ دیگر زره ماندالوریان یکی از این کوئست‌های لجندری را به پایان برسانید.

Ruckus را شکست دهید.

Ruckus یک NPC است که در محدوده بین Misty Shadows و Slurpy Swamp پرسه می‌زند. وقتی نزدیک ساختمان می‌شوید به احتمال زیاد او را خواهید دید. يك اسلحه سنگین و يك RPG دارد، پس وقتی نزدیک او می‌شوید مراقب باشید چون به محض اين كه شما را ببيند شروع به تيراندازي مي‌كند. Ruckus همچنين زره خيلي قوي‌اي دارد. براي بدست آوردن تكه‌اي از زره ماندلوريان بايد او را بكشيد.

بين طبقه اول، طبقه دوم و محيط بيرون ساختمان راه مي‌رود تا هميشه موقعيت متفاوتی داشته باشد. برای اطلاع از محل دقیق Ruckus به نقشه اول این پست مراجعه کنید.

۵۰۰ شمش طلا جمع کنید.

شمش طلا به ارز رایج فصل ۵ فورتنایت تبدیل شده است. این شمش‌های طلا داخل صندوق‌ها، تخت‌ها، ماشین لباس‌شویی‌ها و مبل‌ها وجود دارند که بعد از شکستن می‌توانید آن‌ها را بردارید. همچنین می‌توانید با به اتمام رساندن چالش‌های NPCها، Bounty Huntها و یا کشتن دیگر پلیرها به شمش طلا دست یابید. برای گذشتن از این چالش به ۵۰۰ Gold Bar نیاز خواهید داشت.

خرید گیفت کارت ایکس باکس – کلیک کنید

همه‌ی این‌ها جزیی از کوئست Beskar بودند که با ارتقای سطحتان در بتل پس باید یکی یکی آن‌ها را انجام دهید. با به پایان رساندن این چالش‌ها یک زره نو و درخشندهِ Beskar برای اسکین ماندالوریان‌ تان دریافت می‌کنید.

بعضی از پلیرها معتقدند که متعلقات اسکین ماندالوریان، مانند harvesting tool، در آخر فصل به آن‌ها داده می‌شود. اسکین ماندالوریان یک گلایدر مخصوص و یک بک بلینگ Grogu دارد که در سطح ۱۰۰ باز می‌شوند، در نتیجه منطقی است که یک pick-axe جنگ ستارگان در انتهای فصل به پلیرها داده شود. فصل ۵ فورتنایت پادا‌ش‌های سری دیگری هم دارد که یکی از آن‌ها می‌تواند اسلحه مخصوص Bounty Huntها باشد. با پیشرفت فصل ۵، قطعا جزییات بیش‌تری از آن خواهیم فهمید.

با پایان فصل ۵ قادر به گرفتن زره Beskar برای اسکین ماندالوریان نخواهید بود پس حواستان باشد که هرچه سریع‌تر این کوئست‌ها را به پایان برسانید.