خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

انتشار شایعاتی مبنی بر ساخت Call Of Duty 2021

انتشار شایعاتی مبنی بر ساخت Call Of Duty 2021

به تازگی در قسمت اخبار بازی و کنسول ساخت و انتشار بازی Call of Duty ۲۰۲۱ توسط Sledgehammer Games در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

وقتی صحبت از انتشار بازی‌های ویدیویی است، یکی از قابل باورترین اخبار این است که یک نسخه جدید از مجموعه Call of Duty در حال ساخت است.

مجموعه Call Of Duty در ابتدا با توسعه اینفینیتی وار، بر روی صحنه‌های جنگ جهانی دوم متمرکز شده بود. ندای وظیفه ۴: جنگاوری نوین  یک محیط جدید و مدرن را معرفی کرد و ثابت کرد که جنگاوری نوین عنوان موفقیت در این مجموعه را ایجاد می‌کند. میراث این بازی در ایجاد نسخه بازسازی شده جنگاوری نوین که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد، نفوذ گذار بود

این بار نیز Tom Henderson اینسایدر معروف Call of Duty، مدعی شده است Sledgehammer Games بر روی نسخه ۲۰۲۱ بازی کال اف دیوتی کار می‌کند. او تصویری در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت که جدول زمانی توسعه چند بازی گذشته Call of Duty را ترسیم می‌نماید.

انتشار شایعاتی مبنی بر ساخت Call Of Duty 2021

به گفته او روند این جدول نشان می‌دهد که Sledgehammer Games از سال ۲۰۱۹ بر روی نسخه‌ای از این فرنچایز کار می‌کند که در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود.

بدیهی است که این تصویر و ادعای مطرح شده فقط در حد شایعه است و از آنجا که اکتیویژن هیچ عکس‌العلی به آن نشان نداده است، نمی‌توان اطمینانی به صحت آن داشت. از طرف دیگر بسیاری معتقدند با توجه به اینکه تمرکز دو استودیو Treyarch و Infinity Ward در طول دو سال گذشته بر روی Call of Duty: Black Ops Cold War و Modern Warfare بوده است، احتمال ساخت Call of Duty 2021 توسط  Sledgehammer منطقی به نظر می‌رسد.

آخرین نسخه‌ای که Sledgehammer از مجموعه کال اف دیوتی ساخت، call of duty world war 2 در سال ۲۰۱۷ بود و پیش از آن نیز در سال ۲۰۱۴ وظیفه ساخت Advanced Warfare را بر عهده داشت.