فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

تریلر شبیه ساز پرواز مایکروسافت برای ایکس باکس سری x|s منتشر شد

تریلر شبیه ساز پرواز مایکروسافت برای ایکس باکس سری x|s

روز گذشته ، شبیه ‌ساز پرواز مایکروسافت (Microsoft Flight Simulator) از Asobo Studio از طریق یک تریلر جدید که برخی از هواپیماها را درحال پرواز بر فراز مکانهای دیدنی از سراسر جهان برای ایکس باکس سری X | S منتشر شد. این بازی از آگوست سال جاری روی رایانه در دسترس می‌باشد.

این تریلر مکان‌های دیدنی را که بازیکنان می‌توانند انتظار عبور از آن‌ها را داشته باشند به نمایش می‌گذارد.

خرید گیفت کارت ایکس باکس

با وجود اینکه به عرضه نسخه Xbox از Microsoft Flight Simulator توجه کمتری شده بود، مشخص شده که این بازی قرار است بر روی سری‌‌های X و S عرضه شود اما مشخصات آن هنوز در دسترس نیست. هر چند اکنون، تریلری منتشر شده است که نشان می‌دهد بازی در ایکس باکس سری X و S چگونه به نظر می‌رسد اما تریلر نشان داده شده قطع به یقین چشمگیر و تاثیر گذار می‌باشد.

تریلر معرفی بازی شبیه ‌ساز پرواز مایکروسافت برای Xbox Series X|S در The Game Awards 2020

با اعلام این خبر که علاقمندان به تجربه شبیه سازی پرواز می‌توانند انتظار داشته باشند بازی در تابستان سال آینده در دسترس قرار بگیرد به پایان رسید. همانند نسخه PC، این بازی از طریق Xbox Game Pass در دسترس است و هنگام عرضه روی PC، گزارش شد که بزرگترین عنوان منتشر شده سرویس اشتراک Xbox است.

 شبیه ‌ساز پرواز مایکروسافت به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در حالی که بسیاری از فرودگاه‌های دنیای واقعی برای رفت و آمد کردن و همچنین پشتیبانی جامعه برای محتوای بیشتر در دسترس هستند در سراسر جهان پرواز کنند.  این بازی همچنین از داده‌های ماهواره ای واقعی، Azure AI و فناوری پیشرفته برای حفظ مواردی مانند مسیرهای پرواز و بروزرسانی هوا به صورت پویا استفاده می‌کند.

خرید گیفت کارت ایکس باکس

چون این بازی مکانیک شبیه سازی واقع گرایانه‌ای دارد، بازیکنان می‌توانند شبیه سازی را کاهش دهند تا بیشتر شبیه یک بازی باشد. تجربه این بازی بر روی کنترلر می‌تواند بسیار متفاوت باشد اما جالب است که کلیدهای میانبر اضافی کیبورد که بازیکن به آن عادت کرده است چگونه به کنسول منتقل خواهد شد.

شبیه ‌ساز پرواز مایکروسافت از طریق Microsoft Store و Steam در رایانه در دسترس است. سال آینده به Xbox Series X | S خواهد آمد.