خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

حراج تعطیلات کریسمس فروشگاه‌های Epic Games؛ هر روز یک بازی رایگان

حراج تعطیلات کریسمس

از هفته‌ی آینده به مدت دو هفته، بازیکنان می‌توانند روزانه به عنوان بخشی از حراج تعطیلات کریسمس فروشگاه‌های Epic Games، یک بازی رایگان جدید را درخواست کنند.
فروشگاه Epic Games در حال آماده شدن برای جشن تعطیلات است، آن هم با فروش فصلی و دو هفته بازی رایگان برای کاربران که در این مطلب از انارگیفت به آن می‌پردازیم…

مشاهده و خرید گیفت کارت نینتندو سوییچ – کلیک کنید

شرکت اپیک گیمز (Epic Games) در سال ۲۰۱۸، ویترین فروشگاه دیجیتال خود را راه اندازی کرد که در آن عنوان hit battle royale مربوط به بازی Fortnite به عنوان شناخته شده ترین عنوان بود. در سال‌های بعد، این پلتفرم، علی رغم جنجالی که پیرامون سیاست‌های انحصاری بودنش وجود دارد، تعداد زیادی کاربر را به سمت خود کشاند.

یکی از جدیدترین بازی‌هایی که قرارداد انحصاری‌اش را با فروشگاه Epic Games اعلام کرد، بازی ساخته شده توسط استودیوی Red Hook به نام بازی Darkest Dungeon 2 است. در کنار تریلری که “هنر ۳ بعدی بازی‌ها” را به نمایش می‌گذارد، توسعه دهنده‌ی این بازی این خبر را منتشر کرد که بازی Darkest Dungeon 2 در سال ۲۰۲۱ به Early Access مربوط به فروشگاه Epic Games راه خواهد یافت.

حراج تعطیلات کریسمس

با این حال، با توجه به اخباری که یک توزیع کننده‌ی بازی‌های ویدیویی دیجیتال دیگر به نام GOG ارائه داد، در آینده‌ی نزدیک، ممکن است مشخصه‌ی فروشگاه دیجیتال به میزان کمتری انحصاری باشد. فروشگاه دیجیتال GOG به زودی به لطف ویژگی جدیدی که در GOG Galaxy 2.0 راه اندازی شده است، فروشگاه‌های انحصاری Epic Store را برای خرید ارائه می‌دهد و بازیکنان می‌توانند مستقیماً فروشگاه‌های انحصاری Epic Games Store را خریداری کنند. این برنامه در ابتدا محدودیت‌هایی دارد و تنها افراد معدودی می‌توانند تعداد کمی بازی را انتخاب کنند.

زمان حراج تعطیلات کریسمس فروشگاه Epic Games

جدیداً، فروشگاه اپیک گیمز نه تنها تاریخ فروش مخصوص تعطیلات خودش را اعلام کرد، بلکه همچنین این فروش را همزمان با یک بازی بزرگ اعلام کرده است. فروش مخصوص تعطیلات کریسمس فروشگاه Epic Games از تاریخ ۱۷ دسامبر (۲۷ آذر) آغاز می‌شود و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا بازی‌های موجود در پلتفرم دیجیتال را با حداکثر ۷۵ درصد تخفیف نسبت به قیمت عادی، انتخاب کنند. علاوه بر این تخفیف‌ها، همچنین این فروشگاه از ۱۷ دسامبر، هر روز به مدت ۱۵ روز، یک بازی رایگان هدیه می‌دهد.

تبلیغ ۱۵ روزه‌ی بازی‌های رایگان Epic برای هر بازیکنی که حساب Epic دارد، آزاد است، اما به شرط اینکه آن بازی در ظرف ۲۴ ساعت دانلود شود! اگر بازی دریافت شود، برای همیشه در حساب بازیکن باقی خواهد ماند.

پیشنهادات بازی رایگان مخصوصاً برای حراج تعطیلات کریسمس فروشگاه‌های Epic Games موضوع جدیدی نیست. ویترین فروشگاه مجازی، مراسم هالووین را تنها با پخش برخی از بازی‌های اسرارآمیز، جشن گرفت. در حال حاضر، بازیکنان می‌توانند یک جفت Obsidian RPG را به صورت رایگان انتخاب کنند تا ۱۷ دسامبر که فروش تعطیلات آغاز می‌شود.

مشاهده و خرید گیفت کارت فورتنایت – کلیک کنید

انجام بازی در ایام تعطیلات می‌تواند بسیار سرگرم کننده باشد؛ به خصوص در اپیدمی شیوع ویروس کووید ۱۹ که خیلی‌ها را خانه‌نشین کرده است. حال اگر منتظر تخفیف‌های کریسمس و دو هفته بازی رایگان از فروشگاه Epic Games هستید، بهتر است همین الان در تقویم خود یادآوری ثبت کنید…