خرید گیفت کارت بازی و اشتراک سایت‌های کاربردی با بهترین قیمت

تاریخ احتمالی اکران فیلم اکشن و جذاب جان ویک ۴

مجموعه فیلم های جان ویک در ژانر اکشن که پس از اکران اولین قسمت آن با استقبال خوب مردم مواجه شد اکنون در حال آماده سازی برای قسمت چهارم می باشد و علاقه مندان بیش از پیش منتظر جان ویک ۴ می باشند.

پس از اکران اولین قسمت جان ویک در سال ۲۰۱۴، در این فیلم یک آدم‌کش سابق که در حال گذران دوران بازنشستگی خود بودطی اتفاقاتی دوباره به دنیای خلافکاران باز می گردد تا انتقام خود را از کسانی که سگش را کشتند و همه چیز او را نابود کردند بگیرد. این فیلم که با بودجه بیست میلیون دلاری ساخته شده بود، با فروش ۸۶ میلیون دلاری در سراسر جهان موفقیتی چشمگیر را رقم زد.

دانلود جان ویک 4

استقبال مردمی از قسمت اول باعث شد تا قسمت دوم جان ویک ساخته شده و در سال ۲۰۱۷ اکران شود. در این قسمت جان ویک که به دنیای مخفی خلافکاران برگشته است، متوجه می‌شود برای سر او جایزه تعیین کرده‌اند. این فیلم با بودجه دو برابر، یعنی ۴۰ میلیون دلار ساخته شد و در سراسر جهان با فروش ۱۷۱ میلیون دلاری سود بیش از چهار برابری را نصیب سازندگان خود کرد.

قسمت سوم در سال گذشته میلادی به روی پرده سینما رفت. در این فیلم جان ویک که یکی از بزرگان دنیای خلافکاران را در قسمت قبل به قتل رسانده است، با جایزه چهارده میلیون دلاری که برای سرش تعیین کرده‌اند باید از دست مردان و زنان زیادی فرار کند که به دنبال سو قصد به جان او و مبلغی که برای کشتن او جایزه گذاشته شده هستند. قسمت سوم با بودجه ساخت ۷۵ میلیون دلاری و فروش جهانی ۳۲۶ میلیون دلاری موفقیت دیگری را برای سازندگان و بازیگران این فیلم رقم زد.

جان ویک ۴ در حال حاضر مراحل پیش از تولید را طی می‌کند و تاریخی که برای اکران آن در نظر گرفته شده است، ۲۷ می ۲۰۲۲ مصادف با ۶ خرداد ۱۴۰۱ شمسی است. البته لازم به ذکر است که کیانو ریوز فیلم‌های جان ویک ۴ و ۵ را به صورت پی در پی و در سال آینده بازی خواهد کرد.

در تماس تلفنی وبسایت Lionsgate با مدیر عامل استودیو، جان فلتهایمر، او گفته است که عوامل و سازندگان همچنین مشغول تهیه فیلمنامه برای دو قسمت بعدی جان ویک هستند. آن‌ها امیدوارند که سال بعد بتوانند با آزاد شدن وقت کیانو فیلمبرداری دو قسمت بعد را آغاز کنند. این بازیگر محبوب در حال حاضر در حال بازی در فیلم ماتریکس ۴ برای کمپانی برادران وارنر در روستای رودشو در برلین آلمان است.