فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

بررسی بازی محبوب Pes2021؛ شایعات و تاریخ انتشار

از سال ۲۰۰۹ تا به‌حال، PES سعی دارد به روزهای اوج خودش باز گردد و تاج پادشاهی شبیه‌ سازهای فوتبال را از FIFA پس بگیرد و در طول این سالیان، هر نسخه بیش‌از پیش به FIFA نزدیک می‌شود ولی فیفا هم با پیشرفت‌های جزئی‌اش از قافله عقب نمانده‌است. ما انقدر به این روند عادت کرده بودیم که نفهمیدیم کی، این مسابقه‌ به پایان رسید. PES 2020، توانست FIFA 2020 را شکست دهد و عنوان بهترین بازی فوتبال را پس بگیرد. در زمین، PES 2020 شبیه به فوتبال بود؛ در حالی که فیفا هنوز در دوران طلایی FIFA 17 دست و پا می‌زد. تلاش‌های سخت کونامی بالاخره نتیجه داد. حال باید که کونامی می تواند این جنگ را در pes 2021 نیز برنده شود

در طول سال‌های گذشته هیچ‌وقت این‌قدر منتظر انتشار نسخه‌ی جدید PES (یا همان PES 2021 ) نبوده‌ایم. زمان به نفع کونامی پیش می‌رود و اگر شایعاتی که شنیده‌ایم واقعیت داشته‌باشند، ۲۰۲۱ می‌تواند سالی طلایی برای بازی‌های فوتبالی باشد.

مدتی است که اخبار مختلفی حول نسخه سال جاری eFootball PES منتشر می‌شود. بااینکه شرکت کونامی (Konami) قیمت آپدیت فصلی eFootball PES 2021 را اعلام نکرده بود، اما می‌دانستیم که با قیمت کمتر از ۶۰ دلار در اختیار دارندگان بازی eFootball PES 2020 قرار می‌گیرد. 

طبق جدیدترین اخبار بازی، شرکت کونامی به‌تازگی تریلر رسمی آپدیت فصلی eFootball PES 2021 را منتشر کرده است. به‌روزرسانی فصلی PES 2021 شامل تمامی تغییرات بازیکنان‌ها و باشگاه‌ها می‌شود و همچنین شاهد حالت اختصاصی یورو ۲۰۲۰ خواهیم بود که زمان برگزاری آن به سال ۲۰۲۱ موکول شده است.

مستر لیگ به PES کمک کرد تا عنوان بهترین بازی فوتبالی دهه‌ی ۲۰۰۰ را کسب کند. ایده‌ی اولیه‌ی کونامی این بود که المان‌های نقش‌افرینی را با حالت استاندارد فصلی ترکیب کند و نتایج، فوق‌العاده بود.

پس از افت‌وخیزهای زیاد در سال‌های گذشته، PES 2020 دوباره فرمول برنده‌اش را به بازی برگرداند و عشقی که مستر لیگ لایقش بود را به آن هدیه کرد. پیشرفت‌های ریز و درشت این مود، جانی تازه به آن بخشید و در دورانی که فیفا حسابی در بخش تک‌نفره لنگ می‌زد، کونامی با استفاده از فرصت پیش‌آمده طرفداران فوتبال را به‌سوی خودش بازگرداند.

با وجود این‌که کونامی در این‌باره سکوت کرده، ولی ما تصور می‌کنیم بخش‌های جدیدی به مستر لیگ اضافه شود و عمق روایت داستان شخصیت‌ها بهبود پیدا کند. هم‌چنین تغییرات دیگری را هم در بخش نقل‌وانتقالات و مدیریت تیم شاهد خواهیم بود. قابلیت‌های جدیدی مانند تنظیم و برگزاری بازی‌های دوستانه، از مورد انتظار‌ترین ویژگی‌های PES 2021 هستند.

تاریخ انتشار pes2021

تغییرات گیم پلی و کیت بازیکنان

انتظار گیم‌پلی بهتر از عنوانی که هر ساله منتشر می‌شود، چیز عجیبی نیست اما گفته می شود که نسخه ۲۰۲۱ هیچ تغییری از لحاظ گیم پلی و گرافیک نسبت به نسخه قبلی خود نخواهد داشت و تنها تغییراتی که در بازی رخ خواهد داد، عبارتند از:

  1. بروزرسانی کیت (لباس) تیم ها با توجه به معرفی آنها در فصل جدید
  2. بروزرسانی تغییرات احتمالی برخی از استادیوم ها
  3. بروزرسانی نقل و انتقالات تیم ها
یررسی بازی pes 2021

با انتشار دیتا پک چهارم برای PES 2020، بسیاری از طرفداران اعلام کردند که این نسخه بهترین عنوان PES پس از نسخه‌ی PES 6 است. متأسفانه آپدیت بعدی بسیاری از این ویژگی‌های خوب را حذف کرد و بازی با مشکلات زیادی مواجه شد.

مشکل دیگر، داورها هستند که از سال ۲۰۱۴ تاکنون پیشرفتی نداشته‌اند و بسیاری از کاربران PES از سیستم داوری بازی ناراضی‌اند. اگر هوش مصنوعی بتواند وضع را به دوران دیتا پک ۴ باز گرداند و داوران دیگر شبیه به «بایرون مورنو» نباشند، PES 2021 قطعاً یکی از بهترین عناوین این فرنچایز خواهد بود.

تاریخ انتشار

طبق جدیدترین اخبار بازی، سرانو اعلام کرده که eFootball PES 2021 در تاریخ ۲۵ شهریور ماه (۱۵ سپتامبر) در قالب یک آپدیت فصلی در اختیار کاربران بازی eFootball PES 2020 قرار می‌گیرد. همچنین در ادامه مشخص شده که به‌روزرسانی ذکر شده به مناسبت ۲۵ سالگی مجموعه PES با یک قیمت مخصوص عرضه خواهد شد. در جریان به‌روزرسانی فصلی ذکر شده شاهد آخرین تغییرات اعمال شده روی بازیکن‌ها، تیم‌های و ترکیب آن‌ها خواهیم بود. 

همچنین یک تیزر رسمی برای PES 2022 منتشر شده است که از لینک زیر در کانال آپارات انار گیفت میتوانید مشاهده کنید