فروش ویژه گیفت کارت پلی استیشن با قیمت استثنائی

رویداد State of Play بعدی پلی استیشن ۵ بین ۵ تا ۱۱ آگوست برگزار می شود

قطعا رویداد قبلی پلی استیشن ۵ حسابی توانست نظر گیمرها و بازیکنان طرفدار پلی استیشن را جلب کند و از این رو گفته شده قرار است در ماه آگوست رویداد بعدی State of Play با محوریت عناوین PS5 برگزار شود.

در این رویداد طبق شایعات قبل شاهد معرفی چند انحصاری جدید برای PS5 خواهیم بود و قطعا برخی از آنها جز IPهای محبوب سال های اخیر هستند. به هر حال در رویداد قبلی پلی استیشن ۵ اگرچه چندین بازی جدید معرفی شد اما تعداد انحصاری های رونمایی شده چندان زیاد نبود.

رونمایی پلی استیشن ۵

به تازگی Jeff Grubb از وب سایت VentureBeat در توییتر آشکار کرد که سونی قصد دارد رویداد State of Play بعدی پلی استیشن ۵ را بین پنجم تا یازدهم ماه آگوست برپا کند.

البته این رویداد هم آنلاین است و قرار نیست شاهد برگزاری یک رویداد فیزیکی باشیم. در سوی دیگر مایکروسافت هم قصد دارد طی رویداد ماه آگوست اکس باکس سری اکس از کنسول تمام دیجیتال اکس باکس سری اس رونمایی به عمل آورد.

جزئیات رویداد بعدی State of Play به شدت محدود بوده و جف گروب VentureBeat هم اطلاعات دقیقی ارائه نداده و انتظار داریم بزودی اطلاعات بیشتری دردسترس قرار گیرد.

شایان ذکر بوده این احتمال وجود دارد قیمت PS5 هم در این برنامه مشخص شود، همانطور که پیشتر گفته شد سونی و مایکروسافت آگوست امسال به دنبال اعلام قیمت کنسول های خود هستند.

کنسول پلی استیشن ۵ با انحصاری های متعددی در فصل تعطیلات ۲۰۲۰ یعنی نوامبر سال جاری راهی بازار خواهد شد و سونی هم سخت در نظر دارد هیچ تاخیری در عرضه این کنسول نسل نهمی به وجود نیاورد. همان گونه که مایکروسافت هم به این موضوع حساس بوده و به دنبال هیچ تاخیری در عرضه کنسول نسل جدید خود نیست.

شایان ذکر است گفته شده قیمت پلی استیشن ۵ بیش از ۴۰۰ دلار خواهد بود و با کنسولی ارزان قیمت رو به رو نخواهیم بود.